Середа, 28 Липня, 2021

Луцька влада хоче обійти карантин вихідного дня

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

В Україні запровадили карантин вихідного дня, пише yes-lutsk. Це означає багато додаткових обмежень на вихідні по всій країні. Чи буде це ефективним? Ніхто не знає точно, однак чимало людей уже протестують проти такого нововведення.

У Луцьку влада не визначилася, чи буде закривати все вже цих вихідних. Про це заявив Григорій Недопад – перший заступник міського голови Луцька, пише Перший.

Так, український уряд підтвердив запровадження карантину вихідного дня з чотирнадцятого листопада. Згідно з новими правилами, у суботу та неділю в Україні будуть працювати тільки продуктові магазини, аптеки та ветеринарні магазини. Громадський транспорт не відміняють. Усі інші представники бізнесу повинні закривати свої справи – заклади харчування, непродовольчі магазини, торгово-розважальні центри та таке подібне.

Однак одинадцятого листопада по всій Україні, в тому числі і в Луцьку, пройшли акції протесту рестораторів, які виступали проти карантину вихідного дня, аргументуючи це тим, що бізнес не переживе таких обмежень і чимало людей втратять роботу.

За словами Григорія Недопада, міська влада не підтримує такі обмеження, однак буде змушена їх виконувати, якщо так вирішать комісії з питань ТЕБ і НС. У цих рішеннях мають бути чіткі вказівки, як вводяться обмеження, хто відповідає за їхнє введення та контроль.

Як додав чиновник, місцева влада розуміє, чому представники бізнесу протестують. Він не може сказати точно, чи введуть ці обмеження, чи ні. За його словами, це будуть великі втрати для міста, а гроші Луцьку зараз дуже потрібні на боротьбу з коронавірусом, бо ж треба облаштовувати місця для хворих, купляти ліки та доплачувати медикам.

Як розповів Григорій Недопад, зараз влада Луцька думає, як законно обійти обмеження вихідного дня. За його словами, їх вважають такими, що не принесуть ніякої користі українцям і взагалі неефективними в боротьбі з коронавірусом. Однак ці заходи можуть стати великою проблемою для підприємців, які понесуть великі збитки, а то і взагалі будуть змушені закрити свій бізнес.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...