Вівторок, 28 Червня, 2022

Луцька міська рада позиватиметься до суду через карантин вихідного дня

Після того, як уряд запровадив в Україні карантин вихідного дня,  сталося  чимало випадків, коли люди законно або незаконно намагалися обійти обмеження.  Він них страждають підприємці та робітники, які зайняті в багатьох сферах. Так, Луцька міська рада теж шукає законний шлях, як уникнути обмежень, які накладає карантин вихідного дня. Далі на yes-lutsk.

Як повідомляють у Луцькій міській раді, вони хочуть дати можливість підприємцям працювати без обмежень, аби не закрився їхній бізнес. Ніякі додаткові обмежувальні рішення не були прийняті міською радою.

Як стало відомо, у міськраді готують позов у Київський окружний адміністративний суд, аби скасувати постанови уряду щодо карантину вихідного дня. Луцька міська рада вважає обмеження, які ввели, такими, що суперечать законам і Конституції України, як додають у міськраді, ці обмеження порушують права підприємців та простих лучан.

Григорій Пустовіт, який є секретарем міської ради та виконувачем обов’язків міського голови, надіслав звернення до начальника поліції Волині Юрія Крошка та до начальника патрульної поліції Волині Андрія Крутеня. У зверненнях до головних поліцейських закликають не штрафувати містян та підприємців Луцька, якщо вони порушують умови карантину вихідного дня.

Як заявляють у Луцькій міській раді, карантин, який запровадив український уряд, нанесе збитків представникам бізнесу, який і так має проблеми через карантин. Також додають, що ставлять під сумнів ефективність в боротьбі з поширенням коронавірусу таких обмежень лише в дні вихідних.

Чимало українців – проти запровадження карантину вихідного дня. Як заявляють звідусюди, це завдасть сильного удару по підприємцях, поставить під загрозу закриття чимало підприємств, таким чином тисячі людей можуть втратити місця роботи.