Середа, 28 Липня, 2021

Луцька міська рада позиватиметься до суду через карантин вихідного дня

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Після того, як уряд запровадив в Україні карантин вихідного дня,  сталося  чимало випадків, коли люди законно або незаконно намагалися обійти обмеження.  Він них страждають підприємці та робітники, які зайняті в багатьох сферах. Так, Луцька міська рада теж шукає законний шлях, як уникнути обмежень, які накладає карантин вихідного дня. Далі на yes-lutsk.

Як повідомляють у Луцькій міській раді, вони хочуть дати можливість підприємцям працювати без обмежень, аби не закрився їхній бізнес. Ніякі додаткові обмежувальні рішення не були прийняті міською радою.

Як стало відомо, у міськраді готують позов у Київський окружний адміністративний суд, аби скасувати постанови уряду щодо карантину вихідного дня. Луцька міська рада вважає обмеження, які ввели, такими, що суперечать законам і Конституції України, як додають у міськраді, ці обмеження порушують права підприємців та простих лучан.

Григорій Пустовіт, який є секретарем міської ради та виконувачем обов’язків міського голови, надіслав звернення до начальника поліції Волині Юрія Крошка та до начальника патрульної поліції Волині Андрія Крутеня. У зверненнях до головних поліцейських закликають не штрафувати містян та підприємців Луцька, якщо вони порушують умови карантину вихідного дня.

Як заявляють у Луцькій міській раді, карантин, який запровадив український уряд, нанесе збитків представникам бізнесу, який і так має проблеми через карантин. Також додають, що ставлять під сумнів ефективність в боротьбі з поширенням коронавірусу таких обмежень лише в дні вихідних.

Чимало українців – проти запровадження карантину вихідного дня. Як заявляють звідусюди, це завдасть сильного удару по підприємцях, поставить під загрозу закриття чимало підприємств, таким чином тисячі людей можуть втратити місця роботи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...