Неділя, 1 Серпня, 2021

Команда Покровського обганяє “Слугу народу” і наздоганяє “Європейську Солідарність”

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Місцеві вибори вже практично “на носі” і соціологи вже роблять прогнози на те, що можна очікувати від них, пише сайт yes-lutsk. Нещодавно результати соціологічних опитувань оприлюднила соцгрупа “Рейтинг”. Андрій Покровський же прокоментував ці результати, заявивши, що “в реальності” – його команда “СВІДОМИХ” випереджає в рейтингу президентську “Слугу народу” та вже практично наздоганяє команду “Європейської Солідарності”, про що повідомило видання “Волинь24”.

Результати соцопитувань перед виборами – які вони?

Якщо говорити конкретніше, то команда “Рейтинг” поширила інформацію про те, що “СВіДОМІ” сьогодні мають 13,8% підтримки лучан. Такий результат випереджає президентську команду “Слуга народу”. Однак в лідера команди “СВІДОМИХ” свій погляд на ситуацію і своя оцінка підтримки серед лучан.

Так, кандидат на посаду голови Луцької міської ради Андрій Покровський розповів, що на його думку “реальний” рівень підтримки є набагато вищим, ніж продемонструвало соціологічне опитування, а на майбутніх місцевих виборах лідер “СВІДОМИХ” сподівається на максимальну підтримку серед лучан.

У плана Покровського – “зайти” максимально великою командою, абсолютною більшістю. Адже, за словами Покровського, команда ще навіть не розпочала політичної агітації, тому можна сподіватися на набагато більшу цифру підтримки.

Варто зауважити, що сьогодні лідером електоральних симпатій лучан є команда “За майбутнє”, яка вже здобула понад 30% підтримки. На другій позиції рейтингу електоральних симпатій лучан опинилася партія попереднього Президента України Петра Порошенка “Європейська Солідарність” – в цієї команди трохи більше 14% підтримки серед лучан.

Прохідний “бар’єр” зуміли здобути ще декілька команд. Так, до Луцької міської ради потрапляють “Слуга народу” (трохи більше 9% підтримки), “Свобода” та “Батьківщина з практично однаковими шансами (більше 6% підтримки). Натомість є декілька партій, які не змогли перейти прохідний “бар’єр”. Це, до прикладу, “Голос”, “Сила і честь”, “Радикальна партія Олега Ляшка”, “Політична платформа “За життя”.

Хто йде разом з Покровським на місцеві вибори?

Зазначимо, що кілька днів тому команда Покровського оголосила кількість та імена кандидатів у депутати до Луцької міської ради. Це – список із 42-ох осіб, імена яких лідер команди озвучив під час конференції в РЦ “Промінь”.

Отже, на вибори з Андрієм Покровським піде Алла Надточій, Тарас Шкітер, Михайло Наход, Галина Падалко, Валентин Хаймик та багато інших.

Разом з тим, на посаду голови Луцької міської ради від команди “СВІДОМИХ” планує балотуватися Алла Надточій, про що ми згадували в нашому попередньому матеріалі.

Зауважимо, що Громадянський рух “СВІДОМІ” обирав кандидатів, сформувавши “прозорі списки”. Лучани мали змогу взяти участь в онлайн-голосуванні в рамках проєкту “Стань депутатом Луцькради”. Це був єдиний в Луцьку “відкритий” набір депутатів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...