Четвер, 19 Листопада, 2020

Команда Покровського обганяє “Слугу народу” і наздоганяє “Європейську Солідарність”

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Місцеві вибори вже практично “на носі” і соціологи вже роблять прогнози на те, що можна очікувати від них, пише сайт yes-lutsk. Нещодавно результати соціологічних опитувань оприлюднила соцгрупа “Рейтинг”. Андрій Покровський же прокоментував ці результати, заявивши, що “в реальності” – його команда “СВІДОМИХ” випереджає в рейтингу президентську “Слугу народу” та вже практично наздоганяє команду “Європейської Солідарності”, про що повідомило видання “Волинь24”.

Результати соцопитувань перед виборами – які вони?

Якщо говорити конкретніше, то команда “Рейтинг” поширила інформацію про те, що “СВіДОМІ” сьогодні мають 13,8% підтримки лучан. Такий результат випереджає президентську команду “Слуга народу”. Однак в лідера команди “СВІДОМИХ” свій погляд на ситуацію і своя оцінка підтримки серед лучан.

Так, кандидат на посаду голови Луцької міської ради Андрій Покровський розповів, що на його думку “реальний” рівень підтримки є набагато вищим, ніж продемонструвало соціологічне опитування, а на майбутніх місцевих виборах лідер “СВІДОМИХ” сподівається на максимальну підтримку серед лучан.

У плана Покровського – “зайти” максимально великою командою, абсолютною більшістю. Адже, за словами Покровського, команда ще навіть не розпочала політичної агітації, тому можна сподіватися на набагато більшу цифру підтримки.

Варто зауважити, що сьогодні лідером електоральних симпатій лучан є команда “За майбутнє”, яка вже здобула понад 30% підтримки. На другій позиції рейтингу електоральних симпатій лучан опинилася партія попереднього Президента України Петра Порошенка “Європейська Солідарність” – в цієї команди трохи більше 14% підтримки серед лучан.

Прохідний “бар’єр” зуміли здобути ще декілька команд. Так, до Луцької міської ради потрапляють “Слуга народу” (трохи більше 9% підтримки), “Свобода” та “Батьківщина з практично однаковими шансами (більше 6% підтримки). Натомість є декілька партій, які не змогли перейти прохідний “бар’єр”. Це, до прикладу, “Голос”, “Сила і честь”, “Радикальна партія Олега Ляшка”, “Політична платформа “За життя”.

Хто йде разом з Покровським на місцеві вибори?

Зазначимо, що кілька днів тому команда Покровського оголосила кількість та імена кандидатів у депутати до Луцької міської ради. Це – список із 42-ох осіб, імена яких лідер команди озвучив під час конференції в РЦ “Промінь”.

Отже, на вибори з Андрієм Покровським піде Алла Надточій, Тарас Шкітер, Михайло Наход, Галина Падалко, Валентин Хаймик та багато інших.

Разом з тим, на посаду голови Луцької міської ради від команди “СВІДОМИХ” планує балотуватися Алла Надточій, про що ми згадували в нашому попередньому матеріалі.

Зауважимо, що Громадянський рух “СВІДОМІ” обирав кандидатів, сформувавши “прозорі списки”. Лучани мали змогу взяти участь в онлайн-голосуванні в рамках проєкту “Стань депутатом Луцькради”. Це був єдиний в Луцьку “відкритий” набір депутатів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Луцька міська рада позиватиметься до суду через карантин вихідного дня

Після того, як уряд запровадив в Україні карантин вихідного дня,  сталося  чимало випадків, коли люди законно або незаконно намагалися обійти обмеження.  Він...

Які курйози сталися на Волині під час голосування

На Волині п’ятнадцятого листопада пройшло повторне голосування за посаду мера Луцька. Громадянська мережа ОПОРА, як завжди, проводила спостереження на різних дільницях, тож...

Луцька влада хоче обійти карантин вихідного дня

В Україні запровадили карантин вихідного дня, пише yes-lutsk. Це означає багато додаткових обмежень на вихідні по всій країні. Чи буде це ефективним?...

Ігор Поліщук відвідав Жидичин: гаряче обговорення та обіцянки

Вчора, 8 листопада до села Жидичин приїздив Ігор Поліщук, один з кандидатів на пост міського голови Луцька. Що обговорювали, гострі питання та...

У Ковелі подали в суд через фальсифікації на виборах

Нещодавно на Волині пройшли місцеві вибори. Не обійшлося без порушень, дрібних чи більших. Так, у Ковелі виявили фальсифікацію бюлетенів, через що подали...