Неділя, 22 Травня, 2022

Андрій Покровський звернувся до лучан з нагоди Дня міста

Вже найближчими вихідними лучани будуть відзначати День міста, пише сайт yes-lutsk. Тож з нагоди цього свята напередодні лідер команди Громадського руху “Свідомі” Андрій Покровський знявся в ролику, який команда опублікувала на своїй сторінці у Facebook. В ролику політик звернувся до лучан не лише з привітаннями до 935-ї річниці міста, а й запевнив, що його команда – це команда тих людей, яким небайдуже рідне місто, яких знають лучани і які не підведуть.

Так, Покровський запевняє, що в його планах – зробити Луцьк містом щасливих людей.

А ще кілька днів тому Андрій Покровський брав участь у конференції “Свідомих”, під час якої заявив, що хоче зробити Луцьк кращим містом за Львів. Політик переконаний, що з його командою Луцьк можна буде зробити привабливішим та дорожчим містом, а головне – сучаснішим.

За словами Покровського, в планах його команди – зробити місто Луцьк найкомфортнішим містом Західної України.

Зазначимо, що Громадянський рух “Свідомі” теж буде брати участь в найближчих місцевих виборах до Луцької міської ради. Окрім того, днями під час конференції Андрій Покровський представив лучанам кандидатку від їхньої команди на посаду голови Луцької міської ради. Це – чинна депутатка Луцької ради Алла Надточій.

Для довідки: Алла Надточій – членкиня постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови. В 2015 році була обрана депутаткою Луцької міської ради від Луцької міської партійної організації “Самопоміч”. Вперше про Аллу Надточій лучани почули в 2015-му році, коли виникло питання забудови парку в 40-му районі міста. Тоді чиновниця підтримувала позицію лучан і активно відстоювала інтереси мешканців, які живуть неподалік.