Понеділок, 4 Липня, 2022

Журналіст балотується у мери Ковеля: хто він?

Ігор Чайка – журналіст із тридцятирічним досвідом роботи, уродженець міста Ковель вирішив боротися за можливість стати очільником Ковельської територіальної громади. Для Ігоря Чайки – це зважене та нелегке рішення, проте для більшості волинян ця новина стала несподіваною, пише yes-lutsk.com.ua.

Про такі свої наміри Ігор Чайка заявив під час свого відеоролика «Чому я йду на вибори?», яке опубліковано на його офіційний сторінці у соціальній мережі Facebook.

Ігор Чайка заявив, що оскільки його професія дозволяє глибоко зрозуміти різноманітні політичні процеси, які не завжди є очевидними для всіх, то його кандидатура ідеально підійде в очільники Ковеля. Ігор Чайка повідомив, що знає де і в чому варто запровадити кардинальні зміни.

«Ковель – друге місто в області за наповненням бюджету, потужний логістичний центр, українські транспортні ворота у Східну Європу. Саме тому місто повинне мати належний вигляд та чіткий план розвитку», – каже Ігор Чайка.

«Іду в мери, бо Ковель – мій дім, а не бізнес-проєкт за людські гроші. Бо хочу прозору та відповідальну владу, щоб ковельський бізнес розвивався, щоб за бюджетні кошти роботи виконували ковельські компанії, щоб створювалися нові робочі місця, щоб якісно, а головне прозоро, ремонтувалися дороги та двори. Відкрите врядування повинне стати фішкою Ковеля, щоб кожен житель громади міг звернутися до самоврядців напряму і без зайвої бюрократії», – про це говорить Ігор Чайка.