Середа, 28 Липня, 2021

Україна увійшла до рейтингу найпотужніших країн світу

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Нещодавно, американський журнал U. S. News & World Report разом з компанією BAV Group, маркетинговою комунікаційною компанією VMLY & R та школою Wharton університету Пенсільванії оприлюднив щорічний рейтинг наймогутніших країн. На якому місці наша держава та хто увійшов в трійку лідерів — розповість yes-lutsk.

При складанні рейтингу були взяті до уваги чимало важливих факторів, зокрема:

  • Економічний;
  • Політичний;
  • Членство в міжнародних альянсах;
  • Військова допомога;
  • Світове лідерство.

Також, було опитано понад двадцять тисяч осіб. Оцінка підрахунку потужності мала 8-відсоткову вагу в загальному рейтингу кращих країн.

Україна втратила декілька позицій, в порівнянні з минулим роком, та цьогоріч посіла 39 місце. У 2018 наша країна була на 33 місці.

В профілі про Україну написано, що наша держава має складну історію пережитої кількарічної окупації різних країн. Зокрема, наголошено на тому, що сьогодні країна бореться між війною та миром та між корупцією та реформами. В описі зауважили країни з якими ми межуємо та яким чином обираємо президента.

Також, вказані наступні цифри:

  • Населення – 44,8 мільярда осіб;
  • ВВП на одного громадянина – 8,754 долара;
  • ВВП – 112,2 мільярда доларів.

Цікаво знати

Цього у ТОП-9 найпотужніших країн не змінилося нічого. Сполучені Штати знову очолили рейтинг. Країна, яка має найбільшу світову економіку та найбільший військовий бюджет, витрачаючи на військову техніку та персонал понад 610 мільярдів доларів. Америка є лідером у так званій війні проти терору, на сьогодні є найбільшим учасником НАТО і цементує альянси, надаючи мільярди доларів військової допомоги націям у всьому світі.

Друге та третє місце зайняли Росія та Китай. Слідом за трійкою країни, які мають потужну економіку та надають високі обсяги міжнародної допомоги — Німеччина, Англія, Франція та Японія. Восьму та дев’яту позиції зайняли Ізраїль і Саудівська Аравія. Десятку лідерів закриває Південна Корея, яка покращила свої позиції та піднялась у рейтингу. 

Менш потужні країни, які мали тенденцію бути меншими націями із середньою та малою економікою — Латвія, Литва, Словенія Південно-Східної Європи та Словаччина Центральної Європи — закривають рейтинг повністю, тобто знаходяться внизу рейтингу. А останню позицію зайняла Естонія — її вважають найменш потужною світовою країною.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...