Неділя, 22 Травня, 2022

Боєць ЗСУ за кілька хвилин вплинув на рейтинги Тимошенко та Зеленського

Боєць Збройних Сил України присоромив кандидатів у президенти України Володимира Зеленського та Юлію Тимошенко у своєму відеозверненні за антиукраїнські висловлювання. У ролику, що був нещодавно опублікований на youtube, український солдат запитує, як можна віддавати свій голос кандидатам, які так відверто налаштовані проти своєї країни. Далі про це розповість yes-lutsk за інформацією Znaj.ua.

У відеозверненні боєць ЗСУ задає кілька запитань, які заставляють задуматися. Як от, хто може голосувати за того, хто називає Україну «повією», хто називає свою країну німецькою порноактрисою, а український народ бидлом та хохлами?!

Хлопець запитує, чи варта бути президентом України людина, яка стає на коліна вибачається перед Кадировим, яка каже що ми не є нацією, людина, що приносить вибачення Путіну за «поганих» людей, що вийшли на майдан та повстали проти Російської Федерації.

Окрім того, боєць додає, що поки сотні українців помирали на Майдані, Володимир Зеленський підтримував беркут та висміював юнаків та дівчат, які в той час гинули. Окрім того, хлопець висловлює впевненість у тому, що вищезгаданий кандидат – всього лиш кандидат від Коломойського, який потім забере голоси від інших патріотів й віддасть їх Юлії Тимошенко.

Хлопець закликає українців думати логічно та не продаватися за гроші. Боєць ЗСУ додає, що з огляду на останнє інтерв’ю Зеленського, важко уявити його на перемовинах з президентами інших країн.

Окрім того, солдат попередив, що ті, хто голосують за вищезгаданого кандидата, ще будуть каятися про це.

Нагадаємо також, що Володимир Зеленський своєю непідготовленістю лякає й західних дипломатів. Видання «The Economist» резюмує, що у випадку перемоги даного кандидата, ніхто не знає, що він буде робити далі. Проблема криється в його загальних фразах щодо збереження курсу на євроінтеграцію, поліпшення інвестиційного клімату та припинення на війни на Сході України – зазначає видання.