Середа, 28 Липня, 2021

Журналісти викрили тіньові кошти партії Тимошенко

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Завдяки розслідуванню журналістів проекту «Наші гроші з Денисом Бігусом» була викрита схема легалізації неймовірних сум тіньових коштів, які надходили протягом минулого року на рахунки партії Юлії Тимошенко «Батьківщина». Виявилося, що жителі регіонів України переказували партії Тимошенко сотні тисяч гривень. Далі про це розповість yes-lutsk за матеріалами BIHUS info і «Волинь 24».

Автором вищезгаданого розслідування став журналіст проекту «Наші гроші з Денисом Бігусом» Максим Опанасенко. За результатами розслідування журналістів проекту було виявлено близько 23 мільйонів гривень, які були переведені українцями на рахунки «Батьківщини» в першому і другому кварталах 2018 року. У наступних двох кварталах фізичні особи та фірми перевели партії Тимошенко понад 130 мільйонів гривень. Саме в цей період і було розпочато активну агітаційну діяльність кандидата в президенти і лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

При аналізі звіту «Батьківщини» і порівнянні його з реаліями життя було виявлено цікаві факти: жителі невеликих населених пунктів неодноразово переводили партії Юлії Тимошенко суми, розмір яких сягав 140 тисяч гривень. Цікаво, але такі платежі – це межа, після якого відбувається фінансова перевірка.

За такою схемою двоє жителів українських сіл з Кіровоградської та Одеської області зробили партійні пожертви на суми понад 4 мільйони гривень. Мешканка села Завалля Наталя, до якої несподівано прийшли журналісти, візитом була збентежена, адже протягом півроку перераховувала рівні платежі по 149 тисяч гривень а в кінці жовтня доплатила ще 130 тисяч гривень на «Батьківщину». Виявилося, що жінка профінансувала партію на півтора мільйона гривень, при тому що працює касиром в звичайному супермаркеті. За словами Наталії, її карткою користувалася племінниця.

Сестра касирки Валентина, яка живе в сусідньому селі, зробила аналогічні перекази на рахунки «Батьківщини» на суму близько 1,5 мільйона гривень. Крім того, було перераховано ще 1,2 мільйона гривень від її безробітного сина.

Також були здійснені платежі від незаможних жителів міст Суми, рідні яких навіть не вірять в те, що вони могли зробити такі перекази. Автор робить висновок, що в партію Юлії Тимошенко було влито значні кошти з використанням даних людей, які про це навіть не здогадуються.

Більше про це в сюжеті BIHUS info.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...