Вівторок, 28 Червня, 2022

Садовий зняв свою кандидатуру з виборів

Він повинен звернутись до ЦВК до 7 березня, аби остаточно зняти свою кандидатуру з виборів Президента України. Про це повідомляє ТСН. Далі розповість yes-lutsk.

Кандидат у президенти та міський голова Львова Андрій Садовий оголосив, що знімає свою кандидатуру на виборах на користь лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка. Про це він заявив сьогодні, 1 березня, під час брифінгу біля свого офісу.

Слід зазначити, що міський голова Львова повідомив, що наразі немає абсолютно жодної угоди із Гриценком і його рішення стане “першим кроком” на шляху до загального об’єднання демократичної опозиції. 

Андрій Садовий також зауважив, що дотримується ідеї висунення “єдиного кандидата від опозиції” і вірить в те, що цей кандидат може перемогти на виборах.

Відтак, згідно з останніми соцопитуваннями, рейтинг Садового коливається в межах 4%, а рейтинг Гриценка – в межах 9%.

До слова, Андрій Іванович Садовий –  український політик, громадський діяч та бізнесмен. Засновник громадської організації «Самопоміч», голова політичної партії «Об’єднання „Самопоміч“», співзасновник ТРК «Люкс». Міський голова Львова з 25 квітня 2006 року.

Нагадаємо, що 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Відтак, було обрано 44 кандидати на пост Президента України, але, згідно з рішенням Андрія Садового, кандидатів стане 43. ЦВК зобов’язує його з’явитись до 7 березня, аби усунути свою кандидатуру з президентських виборів.