Середа, 29 Червня, 2022

Як зустріли Володимира Зеленського на Ковельщині

Сьогодні, 22 жовтня, президент Володимир Зеленський прибув на Волинь. До Луцька він прилетів літаком, а потім – вертольотом у село Вербка біля Ковеля, аби відвідати відремонтовану школу. Також президент планує проінспектувати одну з відремонтованих доріг і поспілкуватися з очільниками громад. Далі на yes-lutsk.

Про візит майже нічого не було відомо. Журналісти розпитували представників Волинської обласної державної адміністрації, однак інформацію про майбутній візит Володимира Зеленського не підтвердили, пише ІА Волинські новини.

У Волинській облдержадміністрації запевняли, що нічого не знають. Пізніше, коли президент прибув на Волинь, заявили, що це Офіс президента дав вказівку не запрошувати журналістів через карантин.

Коли Володимир Зеленський приїхав відвідати школу, деякі з місцевих жителів винесли великого гарбуза та плакат із обіцянкою Зеленського про 4000 доларів зарплати.

Це уже другий приїзд президента у Волинську область за три місяці.

Журналістів та місцевих жителів не пустили в школу, де був президент, тому усі чекали під воротами. Лише двом волинянам вдалося поговорити з Володимиром Зеленським.

Президенту розповіли про відсутність дороги до школи, яку будують вже давно у селі Стобихівка, що в Камінь-Каширському районі, та про проблеми інституту раку.