Четвер, 29 Липня, 2021

Волиняни просили у Зеленського повернути потяг «Ковель-Заболоття»

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Через коронавірус постраждало багато сфер життя волинян. Чимало людей залишились без роботи, складнощі виникали з навчанням дітей та відвідуванням дитсадків. Однією з гострих проблем залишається громадський транспорт. Так, дизель «Ковель-Заболоття» скасували ще на початку карантину в березні, і досі він не курсує. Далі пише “yes-lutsk.com.ua“.

22 жовтня президент Володимир Зеленський відвідав Волинь, а саме побував на Ковельщині, де відвідав реконструйовану школу села Вербка. Також після цього він зустрівся за круглим столом із представниками волинських громад, які розповіли про нагальні проблеми та потреби жителів Волині.

Так, депутатка Заболоттівської селищної ради Ольга Головій розповіла про проблему, яка стосується жителів аж трьох районів: скасований дизель «Ковель-Заболоття». Його досі не відновили, повідомляє Перший.

Володимир Зеленський вислухав представницю, пообіцяв попрацювати над цим питанням і вирішити його.

Цей потяг їздить через невеликі села та містечка Ковельського, Старовижівського та Ратнівського районів. Його відкрили ще за часів Радянського Союзу, чимало пільговиків, серед яких студенти та пенсіонери, користуються виключно цим транспортом. Для деяких сіл це єдина можливість потрапити у Ковель, а звідти – і в Луцьк.

За словами Ольги Головій, спочатку відміну потяга пояснювали карантином і обіцяли, що це лише тимчасовий захід. Однак чимало потягів повернули, а дизель «Ковель-Заболоття» – ні.

Як повідомляє депутатка, зверталися і до керівників ковельського залізничного вузла, де відповіли, що потрібен офіційний запит. Через Волинську обласну раду звернулися до «Укрзалізниці». На що отримали інформацію про борги в громади за перевезення пільгових категорій населення. Борги виплатили на 134%. Але від «Укрзалізниці» немає ствердної відповіді про повернення потяга на рейси.

Як повідомляє Волинська обласна рада, «Укрзалізниця» провела дослідження і встановила, що населеність цього потяга дуже мала, в основному це пільгові категорії пасажирів. Для того щоб зменшити витрати на утримання цього дизеля, вирішили відмінити його курсування.

Тож волиняни вирішили звернутися до останньої людини, котра може їм допомогти. Після розмов з президентом до Ольги Головій подзвонили з Офісу президента і попросили детальнішу інформацію щодо проблеми з потягом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...