Вівторок, 13 Квітня, 2021

Під облрадою в Луцьку знову протестують підприємці

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

У Луцьку під Волинською обласною радою знову зібралися підприємці, аби висловити свій протест, пише “yes-lutsk.com.ua“.

На цей раз більше ста волинян вимагають скасування вимоги запровадити касові апарати для фізичних осіб-підприємців, повідомляють Волинські Новини .

У середу, двадцять п’ятого листопада, відбувається перше засідання депутатів восьмого скликання. Саме сьогодні волиняни вирішили звернутися зі своїми вимогами, аби їх почули.

Люди, котрі вийшли на протест, мають плакати з вимогами та дудки. Підприємці вважають, що карантин для них – це чудова можливість заробити для великих мереж, яких обмеження карантину не торкаються.

Нагадаємо, одинадцятого листопада у Луцьку біля обласної ради збиралися представники закладів громадського харчування, аби висловити свій протест обмеженню годин роботи таких закладів. Подібні акції протесту відбувалися по різних містах України.

Шістнадцятого листопада підприємці знову мітингували, на цей раз – проти карантину вихідного дня.

Нагадаємо, в Україні одинадцятого листопада оголосили про введення карантину вихідного дня, який запроваджував нові обмеження на суботу та неділю по всій країні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...

Доля ДЮСШ, бюджет та готовність Волині до повного карантину: прес-конференція Григорія Недопада

Сьогодні, 5 березня, Григорій Недопад провів прес-конференцію. Журналісти “підіймали” багато важливих питань, які стосуються не лише Луцька, а й Волинської області. Як...

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.