Середа, 28 Липня, 2021

Депутати від БПП хочуть зробити дебати обов'язковими перед другим туром

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Народні депутати від БПП, а саме Ірина Геращенко та Марія Іонова зареєстрували законопроект про обов’язкові дебати кандидатів перед другим туром виборів президента. Про це Ірина Геращенко повідомила на власній сторінці у соціальній мережі Facebook. Більше політичних новина на yes.lutsk.

Жінка написала у власному дописі про те, що виборці повинні зробити усвідомлений, а не скайп-вибір. Петро Порошенко, з її слів, готовий до дебатів з будь-ким, хто вийде в другий тур. Але, водночас, жінка припускає, що  ось у разі виходу туди Володимира Зеленського, у неї є передчуття, що “ляльководи спробують його заховати від народу на три тижні” . Вона акцентує увагу на тому, що дебати необхідні. Втім, додає, що це може виявитися смішніше будь-яких гуморин.

Слід зауважити, що у цьому дописі Ірина Геращенко натякає на Володимира Зеленського, адже, він лише один раз публічно виступив у прямому-ефірі телешоу “Право на владу”, через скайп-зв’язок. Хоча, зазначають, що на той момент він перебував у Києві, втім, на ефір так і не прийшов. 

Також, варто відзначити й те, що зараз на телеканалі UA: Перший проходять виступи всіх кандидатів в президенти. Ні Петро Порошенко, ні Володимир Зеленський не прийшли в студію для звернення до українських громадян. Вони надіслали заздалегідь записані ролики. 

До слова, дебати – чітко структурований і спеціально організований публічний обмін думками між двома сторонами з актуальної теми. Цей різновид публічної дискусії учасники дебатів спрямовують на переконання в своїй правоті третьої сторони, а не одне одного.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про зв’язки з Росією кандидатів у президенти, та про остаточний склад команди Зеленського.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...