П’ятниця, 30 Липня, 2021

Росія робить спроби перехопити військовий контракт, який виконується у Луцьку

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Концерн «Укроборонпром» відреагував на російські намагання перехопити військовий контракт з Індонезією. Генеральний директор державного концерну Павло Букін висловився щодо тверджень представників Російської Федерації про ексклюзивне право розробника мати вплив на супровід проданої авіаційної техніки, й назвав їх сумнівними та необґрунтованими.  Про це повідомлялося 14 березня на сайті «Укроборонпрому». Далі про це розповість yes-lutsk за інформацією Інформаційного агентства «Волинські Новини».

Гендиректор державного концерну відреагував на лист заступника Федеральної служби ВТС РФ Пєтухова головному маршалу авіації та командувачу ВПС Індонезії Юю Сутісні (що датується 27 лютого 2019 року) коментарем. Пєтухов застеріг Юю Сутісні щодо розміщення на теренах України замовлень з ремонту авіаційної техніки, зокрема – двигунів АЛ-31Ф для Су-27. Він стверджує, що українські підприємства на відповідність діючій технічній документації не є сертифікованими й Росія за експлуатацію таких літаків відповідальність не несе.

Букін пояснив, що наша країна все ж володіє технічною документацією, яка необхідна для поточного та капітального ремонту, а також продовження льотного ресурсу військової авіації модельного ряду гвинтокрилів та літаків МіГ, Су, Іл та Мі. Відтак, він заявив, що Росія немає правових підстав вимагати додаткових ліцензій від України.

Нещодавно Павло Букін візитував до ремонтного заводу «Мотор», що у Луцьку. Там держконцерн виконує контракт з ремонту авіаційних двигунів для ВПС Індонезії. «Мотор» займається ремонтом двигунів ще з 1990 року.

Павло Букін заявив, що завдяки співпраці із Луцьким заводом «Мотор», а також запчастинам, які там виготовляють, ремонт для ВПС України та замовників з інших країн є повністю забезпеченим.

Щодо вищезгаданих листів, то Букін зазначає, що такі дії – це намагання РФ витіснити Україну з перспективних міжнародних ринків за допомогою тиску на українських партнерів Індонезії та інших країн.

Фото ілюстративне

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...