Середа, 28 Липня, 2021

Правоохоронці переходять в посилений режим роботи у зв’язку з виборами

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Задля безпеки на виборчих дільницях, під час транспортування бюлетенів та для протидії хакерським атакам на сайт та сервер Центральної виборчої комісії буде залучено більше 134 тисяч правоохоронців. Радник міністра та голова координаційного штабу Міністерства внутрішніх справ Іван Стойко повідомив, що відсьогодні, на посилений режим несення служби переходять відомство та підконтрольні йому органи, тобто Нацполіція, Нацгвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна та міграційна служби. Далі про це розповість yes-lutsk за інформацією УНІАН.

Інформацію про те, що вищезгадані органи та відомство з 21 березня переходять на посилений режим несення служби, Іван Стойко заявив під час зустрічі з представниками Національного демократичного інституту з міжнародних справ в Україні.

Він додав, що загалом задля підтримки безпеки залучать більше 134 тисяч правоохоронців. Окрім того, Стойко додав, що МВС готове до запобігання будь-яким незаконним діям та атакам. Нині проводиться безперебійний моніторинг оперативної ситуації, всі повідомлення щодо порушення виборчого законодавства отримують миттєву реакцію.

Також радник міністра МВС додав, що працівниками правоохоронних органів враховуються усі можливі виклики, що можуть трапитися, а роботи над їх протидією проводяться в посиленому режимі.

Стойко також наголосив, що не дивлячись на випадки втручання Російської Федерації у виборчий процес і ймовірні провокації у день виборів, правоохоронці роблять все задля захисту громадян та можливості вільного голосування, а також чесного підрахунку голосів.

Окрім того, Іван Стойко закликає кандидатів у президенти України «грати за правилами» й у випадку поразки не влаштовувати провокацій, які можуть створювати «заворушки» на Україні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...