Вівторок, 28 Червня, 2022

Правоохоронці переходять в посилений режим роботи у зв’язку з виборами

Задля безпеки на виборчих дільницях, під час транспортування бюлетенів та для протидії хакерським атакам на сайт та сервер Центральної виборчої комісії буде залучено більше 134 тисяч правоохоронців. Радник міністра та голова координаційного штабу Міністерства внутрішніх справ Іван Стойко повідомив, що відсьогодні, на посилений режим несення служби переходять відомство та підконтрольні йому органи, тобто Нацполіція, Нацгвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна та міграційна служби. Далі про це розповість yes-lutsk за інформацією УНІАН.

Інформацію про те, що вищезгадані органи та відомство з 21 березня переходять на посилений режим несення служби, Іван Стойко заявив під час зустрічі з представниками Національного демократичного інституту з міжнародних справ в Україні.

Він додав, що загалом задля підтримки безпеки залучать більше 134 тисяч правоохоронців. Окрім того, Стойко додав, що МВС готове до запобігання будь-яким незаконним діям та атакам. Нині проводиться безперебійний моніторинг оперативної ситуації, всі повідомлення щодо порушення виборчого законодавства отримують миттєву реакцію.

Також радник міністра МВС додав, що працівниками правоохоронних органів враховуються усі можливі виклики, що можуть трапитися, а роботи над їх протидією проводяться в посиленому режимі.

Стойко також наголосив, що не дивлячись на випадки втручання Російської Федерації у виборчий процес і ймовірні провокації у день виборів, правоохоронці роблять все задля захисту громадян та можливості вільного голосування, а також чесного підрахунку голосів.

Окрім того, Іван Стойко закликає кандидатів у президенти України «грати за правилами» й у випадку поразки не влаштовувати провокацій, які можуть створювати «заворушки» на Україні.