Середа, 28 Липня, 2021

Держдеп США виділить 10 млн доларів задля розвитку ВМС України

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Як повідомляє yes-lutsk, з посиланням на DW, США виділить Україні додаткові 10 мільйонів доларів на зміцнення потенціалу військово-морських сил через інцидент у Керченській протоці.

В офіційній заяві йдеться, що Сполучені Штати  Америки закликають Росію негайно повернути Україні затримані судна і заарештованих українських моряків. А також, тримати Керченську протоку та Азовське море повністю відкритими для транзиту в українські порти, та навпаки. В заяві також висувають прохання поважати суверенітет і територіальну цілісність України в її міжнародно-визнаних кордонах, включаючи також і територіальні води.

Стало відомо, що держдеп повідомляє й про те, що Велика Британія та Литва теж планують суттєво збільшити свою допомогу Києву у сфері безпеки.

До слова, 23 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації здійснили агресивні дії до українських кораблів. А саме – здійснили таран нашого рейдового буксира, пошкодивши головний двигун, обшивку, леєну огорожу. Згодом, вони обстріляли три українські кораблі та захопили у полон 24 моряка.

Зокрема, плановий перехід наших кораблів відбувався з порту Одеси в порт Маріуполя Азовського моря. У складі були два українських малих броньованих артилерійських катери Бердянськ та Нікополь, а також буксир Яни Капу. Про плановий перехід було заздалегідь попереджено російських прикордонників.

Незважаючи на це, катери типу Соболь, пскр Дон, катери типу Мангуст, мпк Суздалець російських прикордонників «здійснили відверто агресивні дії».

Тому, в зв’язку із цим відверто агресивним нападом, Верховна Рада України 26 листопада 2018 року,  ухвалила закон, яким затвердила указ Президента України Петра Порошенка, про введеня воєнного стану на 30 днів в окремих, 10 областях України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...