П’ятниця, 30 Липня, 2021

Заборона на в’їзд чоловіків-росіян до України продовжується

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Стало відомо, що рішенням Ради національної безпеки і оборони продовжено дію обмежувальних заходів Державної прикордонної служби стосовно в’їзду до України чоловіків-громадян Росії.

Як розповідає yes-lutsk, про це стало відомо завдяки Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України із посиланням на інформацію першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, пише УНІАН.

Він зауважив, що усі органи МВС продовжують працювати в посиленому режимі, адже у країні зберігається складна безпекова ситуація. Так, рішенням РНБО продовжено дію обмежувальних заходів Держприкордонслужби стосовно в’їзду до України чоловіків – громадян Росії.

Також, зі слів Ярового, стало відомо, що з початку введення воєнного стану в Україні, не допущено на територію країни 1616 громадян РФ. Зокрема, в тих областях де діяв воєнний стан нарахували 866. А от Російською стороною було повернуто 351 громадянин  України.

Але, як зазначалось раніше, він розповідав, що стосовно українців ніяких обмежень немає. Разом з тим росіян пропускатимуть в Україну, якщо вони їдуть з гуманітарною метою, наприклад, на похорон родичів.

А от Леонід Кравчук (перший Президент України) заявив, що вважає, що до України не можна пускати й жінок – росіянок, адже, вони також можуть бути диверсантками. Отже, за його словами, проїзд на територію України потрібно заборонити для всіх.

До слова, 30 листопада голова ДПСУ Петро Цигикал заявив, що у зв’язку з введеням воєнного стану у 10 областях України громадянам чоловічої статі з РФ у віці від 16 до 60 років обмежений в’їзд на територію нашої країни.

Так, воєнний стан тривав з 26 листопада 14:00 до 26 грудня 14:00 у 10 областях розташованих вздовж узбережжя Азовського та Чорного морів, вздовж російського кордону та придністровської ділянки українсько-молдовського кордону.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...