Вівторок, 5 Липня, 2022

Обласна державна адміністрація офіційно співпрацюватиме з ЛНТУ

Як стало відомо з офіційної сторінки голови ОДА Олександра Савченко, відтепер ОДА офіційно співпрацюватиме з Луцьким національним технічним університетом.

Як розповідає yes-lutsk, зазначають, що меморандум про співпрацю голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко з ректором Луцького НТУ Петром Савчуком підписали сьогодні, 21 грудня 2018 року.

До слова, Олександр Савченко зауважив, що виконавча вертикаль на Волині співпрацює з технічним університетом вже не перший місяць. Першим предметним спільним проектом була організація та проведення міжнародного інвестиційного форуму «Волинь Інвест 2018», де студенти були волонтерами та вчились та практикувались самостійно розробляти різноманітні проекти.

Він також розповів, що вважає, що кожна курсова робота студента повинна втілитись у реальне життя, як самостійний проект. Адже, це бувають і розробки зупинок автомобільного транспорту, і цікаві архітектурні об’єкти.
Зокрема, зараз, ОДА працює над розбудовою туристичної Олики, куди також вже почали залучати студентів Луцького національного технічного університету. Також з їх допомогою проходять і інші цікаві проекти. Олександр Савченко відзначив, що це повинно надихнути студентів на хороше навчання та досягнення. Адже, у них буде можливість залишити після себе добру пам’ять.

Також керівник найвищої виконавчої гілки влади в області додав, що Меморандум про співпрацю дасть можливість розширити елементи співробітництва з усіма кафедрами університету.

Серед принципів співпраці відзначають систематичну комунікацію між облдержадміністрацією та Луцьким НТУ, координація спільної діяльності за допомогою постійного дорадчого органу, реалізація пріоритетних для української освіти і громадянського суспільства цілей, вирішення проблем промисловості та інфраструктури регіону.

ОДА