Середа, 28 Жовтня, 2020

У волинських селах розпочнуть боротьбу з безробіттям

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

18 грудня, Директор організації Роман Романюк презентував ініціативу у Волинському обласному центрі зайнятості, щодо реалізації нового проекту «Територія майстерності» .

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Волинь24.

Саме проект «Територія майстерності» допоможе зробити суттєвий крок спрямований на подолання безробіття в селах на Волині. Обіцяють, що охопленими будуть галузі ягідництва, садівництва, овочівництва, тваринництва, переробки та збуту, кооперації, проектної підтримки, національної кухні та підприємства.

Реалізація проекту відбудеться за підтримки об’єднаних територіальних громад, Асоціації фермерів, фермерських господарств, громадських організацій, та інших представників наближених до цих галузей.

Проект «Територія майстерності» буде спрямований на жителів сільської місцевості, безробітних, жителів територіальних громад, молодь, та усіх бажаючих.   

«Ми реалізовуватимемо цей проект упродовж всього 2019-го року, адже вважаємо, що безпосередньо в літній період, коли практично можна відчути і побачити реалізацію хороших, нових, сучасних напрямків ведення господарства і бізнесу, потрібне втілення такого проекту.» – розповів Роман Романюк.

А також, додав, що супровід учасників буде від початку проекту, та до його завершення. Організатори відзначають, що він неодмінно буде успішним, та слід очікувати на його продовження у 2020 році.

Також відомо, що реалізація цього проекту триватиме з грудня 2018 року, до грудня 2019. Протягом цього часу, його учасники зможуть відвідати різноманітні майстер-класи, цікаві тренінги, пізнавальні семінари, економічні екскурсії, робочі зустрічі.

Сам директор організації відзначив, що головне, аби було бажання займатись улюбленою справою. А проект,обов’язково допоможе учасникам отримати важливу базу знань та досвід, який допоможе втілити мрію багатьох людей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.