Неділя, 3 Липня, 2022

У волинських селах розпочнуть боротьбу з безробіттям

18 грудня, Директор організації Роман Романюк презентував ініціативу у Волинському обласному центрі зайнятості, щодо реалізації нового проекту «Територія майстерності» .

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Волинь24.

Саме проект «Територія майстерності» допоможе зробити суттєвий крок спрямований на подолання безробіття в селах на Волині. Обіцяють, що охопленими будуть галузі ягідництва, садівництва, овочівництва, тваринництва, переробки та збуту, кооперації, проектної підтримки, національної кухні та підприємства.

Реалізація проекту відбудеться за підтримки об’єднаних територіальних громад, Асоціації фермерів, фермерських господарств, громадських організацій, та інших представників наближених до цих галузей.

Проект «Територія майстерності» буде спрямований на жителів сільської місцевості, безробітних, жителів територіальних громад, молодь, та усіх бажаючих.   

«Ми реалізовуватимемо цей проект упродовж всього 2019-го року, адже вважаємо, що безпосередньо в літній період, коли практично можна відчути і побачити реалізацію хороших, нових, сучасних напрямків ведення господарства і бізнесу, потрібне втілення такого проекту.» – розповів Роман Романюк.

А також, додав, що супровід учасників буде від початку проекту, та до його завершення. Організатори відзначають, що він неодмінно буде успішним, та слід очікувати на його продовження у 2020 році.

Також відомо, що реалізація цього проекту триватиме з грудня 2018 року, до грудня 2019. Протягом цього часу, його учасники зможуть відвідати різноманітні майстер-класи, цікаві тренінги, пізнавальні семінари, економічні екскурсії, робочі зустрічі.

Сам директор організації відзначив, що головне, аби було бажання займатись улюбленою справою. А проект,обов’язково допоможе учасникам отримати важливу базу знань та досвід, який допоможе втілити мрію багатьох людей.