Середа, 28 Липня, 2021

У волинських селах розпочнуть боротьбу з безробіттям

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

18 грудня, Директор організації Роман Романюк презентував ініціативу у Волинському обласному центрі зайнятості, щодо реалізації нового проекту «Територія майстерності» .

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Волинь24.

Саме проект «Територія майстерності» допоможе зробити суттєвий крок спрямований на подолання безробіття в селах на Волині. Обіцяють, що охопленими будуть галузі ягідництва, садівництва, овочівництва, тваринництва, переробки та збуту, кооперації, проектної підтримки, національної кухні та підприємства.

Реалізація проекту відбудеться за підтримки об’єднаних територіальних громад, Асоціації фермерів, фермерських господарств, громадських організацій, та інших представників наближених до цих галузей.

Проект «Територія майстерності» буде спрямований на жителів сільської місцевості, безробітних, жителів територіальних громад, молодь, та усіх бажаючих.   

«Ми реалізовуватимемо цей проект упродовж всього 2019-го року, адже вважаємо, що безпосередньо в літній період, коли практично можна відчути і побачити реалізацію хороших, нових, сучасних напрямків ведення господарства і бізнесу, потрібне втілення такого проекту.» – розповів Роман Романюк.

А також, додав, що супровід учасників буде від початку проекту, та до його завершення. Організатори відзначають, що він неодмінно буде успішним, та слід очікувати на його продовження у 2020 році.

Також відомо, що реалізація цього проекту триватиме з грудня 2018 року, до грудня 2019. Протягом цього часу, його учасники зможуть відвідати різноманітні майстер-класи, цікаві тренінги, пізнавальні семінари, економічні екскурсії, робочі зустрічі.

Сам директор організації відзначив, що головне, аби було бажання займатись улюбленою справою. А проект,обов’язково допоможе учасникам отримати важливу базу знань та досвід, який допоможе втілити мрію багатьох людей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...