Середа, 28 Жовтня, 2020

Гройсман розповів про 5 пріоритетних проблем на наступний рік

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Прем’єр міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду розповів про план дій кабміну та головні пріоритети на 2019 рік. Їх є п’ять.

Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на Економічна Правда.

  • Першим пріоритетом назвали економічне зростання.

Планують поліпшити бізнес-клімат: ввести єдині рахунки для сплати податків,установити митні сканери на кордоні, та запустити веб-портал для митного оформлення товарів.
У сфері управління держактивами і публічних закупівель планується ввести нове корпоративне управління на стратегічних підприємствах, перевести малу приватизацію на “ProZorro.Продажі”.
У сфері промисловості планують запровадити енергоменеджмент на промислових підприємствах,  створити мережу центрів підтримки інновацій, надати доступ до патентної інформації.
Також обіцяють, що збільшать частку фермерських господарства на 10%.
Енергетична незалежність теж не «за горами», адже планують розвивати повноцінний ринок газу та електроенергії.
Транспортна інфраструктура також зазнає змін, адже збільшать державний дорожній фонд до 55,5 млрд грн., оновити залізничні колії і рухомий склад.

  • Другим пріоритетом визначили ефективне самоврядування.

В рамках реформи держуправління планується перехід на середньострокове бюджетне планування, кадрове посилення міністерств – фахівців з питань реформ, впровадження електронної системи управління людськими ресурсами на державній службі, впровадження інтегрованої системи електронної ідентифікації.

  • Третім пріоритетом назвали розвиток людського капіталу.

У програмі «Нова Українська школа» планують  оновити зміст базової середньої освіти і впровадити новий державний стандарт. Також обіцяють створити мережу інклюзивно-ресурсних центрів.
В медичній реформі продовжать програму «Доступні ліки», впровадять програму «Доступна діагностика», а також, реалізують «нову швидку».
Щодо соціального захисту, то монетизуватимуть субсидії, почнуть враховуват и великий стаж щодо пенсій, та відбудеться автоматичний перерахунок пенсій щорічно.

  • Четвертим пріоритетом назвали боротьбу з корупцією.

Обіцяють почати роботу Антикорупційного суду та сформувати лабораторію кіберкриміналістики.

  • П’ятий пріоритет – оборона і безпека.

Буде реформована структура органів управління ЗСУ за принципами НАТО, створять територіальні центри комплектування резерву,а також, поліпшать військову медицину, та озброєння, військову техніку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.