Неділя, 3 Липня, 2022

В усіх амбулаторіях Луцька будуть нові автівки

17 грудня, під час брифінгу в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації, повідомили, що наступного року всі амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Волинської області, будуть забезпечені новими автівками.

Як повідомляє yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини, брифінг відбувався за участі керівника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Ващенюка та консультантки з управління субпроектом Світового банку Марії Адамчук.

Насамперед, керівник управління Ігор Ващенюк нагадав, що тендер на закупівлю автомобільного транспорту для сімейних лікарів був розпочатий ще 26 вересня. Зовсім нещодавно, 23 нових автомобілі вже прибули у Волинську область, їх мають доставити у амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Волинській області.

Зазначають, що вони були придбані за кошти з субпроекту про  «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» Міністерства охорони здоров’я і Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей».

Як зазначалось  раніше, загальна вартість автівок склала 8, 257 млн грн. Вартість однієї становить близько 359 тисяч гривень.

Ігор Ващенюк також розповів, що при виборі автівок, вони звертали увагу перш за все, на надійність та високу якість. А ще, вже наступного року, вони планують придбати ще декілька автомобілів, задля кращого забезпечення потреб амбулаторій.

Також зазначаємо, що голова ОДА Олександр Савченко, доручив Ігорю Ващенко провести прес-конференцію, де він відповість на усі запитання щодо закупівлі автівок та розповість усі хвилюючі деталі. Адже, ця подія викликала неабияке обурення у багатьох лучан.