Середа, 7 Квітня, 2021

В усіх амбулаторіях Луцька будуть нові автівки

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

17 грудня, під час брифінгу в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації, повідомили, що наступного року всі амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Волинської області, будуть забезпечені новими автівками.

Як повідомляє yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини, брифінг відбувався за участі керівника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Ващенюка та консультантки з управління субпроектом Світового банку Марії Адамчук.

Насамперед, керівник управління Ігор Ващенюк нагадав, що тендер на закупівлю автомобільного транспорту для сімейних лікарів був розпочатий ще 26 вересня. Зовсім нещодавно, 23 нових автомобілі вже прибули у Волинську область, їх мають доставити у амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Волинській області.

Зазначають, що вони були придбані за кошти з субпроекту про  «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» Міністерства охорони здоров’я і Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей».

Як зазначалось  раніше, загальна вартість автівок склала 8, 257 млн грн. Вартість однієї становить близько 359 тисяч гривень.

Ігор Ващенюк також розповів, що при виборі автівок, вони звертали увагу перш за все, на надійність та високу якість. А ще, вже наступного року, вони планують придбати ще декілька автомобілів, задля кращого забезпечення потреб амбулаторій.

Також зазначаємо, що голова ОДА Олександр Савченко, доручив Ігорю Ващенко провести прес-конференцію, де він відповість на усі запитання щодо закупівлі автівок та розповість усі хвилюючі деталі. Адже, ця подія викликала неабияке обурення у багатьох лучан.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...

Доля ДЮСШ, бюджет та готовність Волині до повного карантину: прес-конференція Григорія Недопада

Сьогодні, 5 березня, Григорій Недопад провів прес-конференцію. Журналісти “підіймали” багато важливих питань, які стосуються не лише Луцька, а й Волинської області. Як...

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.