Середа, 28 Жовтня, 2020

В усіх амбулаторіях Луцька будуть нові автівки

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

17 грудня, під час брифінгу в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації, повідомили, що наступного року всі амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Волинської області, будуть забезпечені новими автівками.

Як повідомляє yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини, брифінг відбувався за участі керівника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Ващенюка та консультантки з управління субпроектом Світового банку Марії Адамчук.

Насамперед, керівник управління Ігор Ващенюк нагадав, що тендер на закупівлю автомобільного транспорту для сімейних лікарів був розпочатий ще 26 вересня. Зовсім нещодавно, 23 нових автомобілі вже прибули у Волинську область, їх мають доставити у амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Волинській області.

Зазначають, що вони були придбані за кошти з субпроекту про  «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» Міністерства охорони здоров’я і Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей».

Як зазначалось  раніше, загальна вартість автівок склала 8, 257 млн грн. Вартість однієї становить близько 359 тисяч гривень.

Ігор Ващенюк також розповів, що при виборі автівок, вони звертали увагу перш за все, на надійність та високу якість. А ще, вже наступного року, вони планують придбати ще декілька автомобілів, задля кращого забезпечення потреб амбулаторій.

Також зазначаємо, що голова ОДА Олександр Савченко, доручив Ігорю Ващенко провести прес-конференцію, де він відповість на усі запитання щодо закупівлі автівок та розповість усі хвилюючі деталі. Адже, ця подія викликала неабияке обурення у багатьох лучан.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.