Неділя, 22 Травня, 2022

Поліція Волині запустила флешмоб

“Посадіть дітей в автокрісло” – таку назву має новий флешмоб від патрульної поліції Волинської області. Для чого його запущено дізнавався yes-lutsk, з посиланням на Під прицілом.

Українська поліція все частіше намагається привернути увагу громадян до власної безпеки за кермом автомобільного транспорту. Нещодавно, а саме з 1 жовтня, патрульні Волині запустили флешмоб, який стосується безпеки дітей в автомобілях за допомогою спеціальних крісел.

Занадто часто батьки нехтують правилами безпеки перебування власних дітей в авто та не купують бустери чи крісла. На прикладі однієї з тисячі подібних ситуацій, патрульні влаштували флешмоб із закликом про необхідність використання автокрісел та бустерів для малят.

За словами поліціянтів, безпека під час дорожнього руху — це збереження життя. Тому, патрульні закликають усіх лучан та мешканців Волинської області приєднатися та надсилати оригінальні фото дітей в автокріслах або відмічати на фото у соціальних мережах Патрульну поліцію Волинської області та мережу магазинів Тигрес. Найяскравіші фото будуть опубліковані на сторінках поліції та іграшкової компанії, а переможець отримає приємні подарунки спонсора флешмобу.

Конкурс триватиме до кінця жовтня.