Вівторок, 17 Травня, 2022

Українці платитимуть за біометричні паспорти за новими реквізитами

Від учора, 1 жовтня, Державна міграційна служба вводить нові реквізити для переказу коштів за оформлення біометричних паспортів. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ на сторінці у Facebook. Детальніше розповість yes-lutsk.

Зміна старих реквізитів стосується як виготовлення біометричних паспортів, що посвідчують українське громадянство, так і біометричних паспортів для подорожей за межі країни. 

Варто звернути увагу, що змін у тарифах за послуги з виготовлення біометричних паспортів (ID-картки) поки що не відбудеться. Востаннє вартість таких послуг український уряд змінив на початку липня цього року.

Зазначимо, що сьогодні оформити персоналізовану квитанцію для оплати послуги, яку надає Державна міграційна служба України, можна швидко і просто. За допомогою покрокових інструкцій відповідний ресурс служби формує персоналізовану квитанцію для клієнтів. Такий сервіс працює вже кілька років, починаючи з 2016.

Додамо, що сьогодні оплата послуг міграційної служби також стала справою кількох хвилин. За допомогою сервісу “Електронна черга” оплатити послуги можна в режимі онлайн. Сервіс працює цілком автоматизовано та оплата відбуватиметься за оновленими реквізитами автоматично.