П’ятниця, 5 Березня, 2021

Українці платитимуть за біометричні паспорти за новими реквізитами

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Від учора, 1 жовтня, Державна міграційна служба вводить нові реквізити для переказу коштів за оформлення біометричних паспортів. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ на сторінці у Facebook. Детальніше розповість yes-lutsk.

Зміна старих реквізитів стосується як виготовлення біометричних паспортів, що посвідчують українське громадянство, так і біометричних паспортів для подорожей за межі країни. 

Варто звернути увагу, що змін у тарифах за послуги з виготовлення біометричних паспортів (ID-картки) поки що не відбудеться. Востаннє вартість таких послуг український уряд змінив на початку липня цього року.

Зазначимо, що сьогодні оформити персоналізовану квитанцію для оплати послуги, яку надає Державна міграційна служба України, можна швидко і просто. За допомогою покрокових інструкцій відповідний ресурс служби формує персоналізовану квитанцію для клієнтів. Такий сервіс працює вже кілька років, починаючи з 2016.

Додамо, що сьогодні оплата послуг міграційної служби також стала справою кількох хвилин. За допомогою сервісу “Електронна черга” оплатити послуги можна в режимі онлайн. Сервіс працює цілком автоматизовано та оплата відбуватиметься за оновленими реквізитами автоматично.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...