П’ятниця, 30 Липня, 2021

"Другий тур виборів здивує багатьох", – луцький телеведучий

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Продюсер, телеведучий, а також співзасновник громадянського руху “Свідомі” Тарас Шкітер висловився щодо впливу дебатів між чинним Президентом України  Петром Порошенком та іншим кандидатом на цей пост, що пройшов разом із ним в другий тур, Володимиром Зеленським, на вибір українців. На його думку, дебати суттєвого впливу не матимуть – інформує Конкурент. Далі про це розповість yes-lutsk.

Свою думку щодо впливу дебатів кандидатів у президенти на думку громадян України Тарас Шкітер висловив у ефірі телеканалу “Прямий”. Відеоролик з частиною ефіру він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Луцький телеведучий висловив переконання у кардинальних змінах в кампанії президента вже завтра. За його словами, в разі правильного виконання “другий тур виборів буде непередбачуваний і здивує багатьох”. Також чоловік додав, що дебати можуть зіграти роль лиш “прикінцевого акорду” не зробивши при цьому значущого впливу. Відтак, очікувати на них та аналізувати події, які відбуваються, немає необхідності. 

Також Тарас Шкітер зауважив, що дебати є важливими, проте наврядчи вони зможуть здійснити знайний вплив на кардинальну зміну думок та рішень українських виборців. Чоловік порівняв дебати із боксом, де в поєдинку можна довгий час програвати та у кінцевому результаті, зробивши один влучний удар, отримати перемогу. Під час дебатів, на його думку, такого не буває. 

Окрім того, телеведучий наголосив на тому, що діяти варто згідно своєї програми, однак варто також реагувати на всіляки виклики та чинити залежно від ситуації. Адже різниця більш ніж у 10% є значною. 

Також нагадуємо виборцям, які планують голосувати не за місцем реєстрації, що перед другим туром необхідно повторно повідомити про зміну місця голосування. Звернутися у територіальні центри реєстрації та підтвердити місце голосування потрібно не пізніше ніж за п’ять днів до дати голосування у другому турі. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...