Неділя, 22 Травня, 2022

"Другий тур виборів здивує багатьох", – луцький телеведучий

Продюсер, телеведучий, а також співзасновник громадянського руху “Свідомі” Тарас Шкітер висловився щодо впливу дебатів між чинним Президентом України  Петром Порошенком та іншим кандидатом на цей пост, що пройшов разом із ним в другий тур, Володимиром Зеленським, на вибір українців. На його думку, дебати суттєвого впливу не матимуть – інформує Конкурент. Далі про це розповість yes-lutsk.

Свою думку щодо впливу дебатів кандидатів у президенти на думку громадян України Тарас Шкітер висловив у ефірі телеканалу “Прямий”. Відеоролик з частиною ефіру він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Луцький телеведучий висловив переконання у кардинальних змінах в кампанії президента вже завтра. За його словами, в разі правильного виконання “другий тур виборів буде непередбачуваний і здивує багатьох”. Також чоловік додав, що дебати можуть зіграти роль лиш “прикінцевого акорду” не зробивши при цьому значущого впливу. Відтак, очікувати на них та аналізувати події, які відбуваються, немає необхідності. 

Також Тарас Шкітер зауважив, що дебати є важливими, проте наврядчи вони зможуть здійснити знайний вплив на кардинальну зміну думок та рішень українських виборців. Чоловік порівняв дебати із боксом, де в поєдинку можна довгий час програвати та у кінцевому результаті, зробивши один влучний удар, отримати перемогу. Під час дебатів, на його думку, такого не буває. 

Окрім того, телеведучий наголосив на тому, що діяти варто згідно своєї програми, однак варто також реагувати на всіляки виклики та чинити залежно від ситуації. Адже різниця більш ніж у 10% є значною. 

Також нагадуємо виборцям, які планують голосувати не за місцем реєстрації, що перед другим туром необхідно повторно повідомити про зміну місця голосування. Звернутися у територіальні центри реєстрації та підтвердити місце голосування потрібно не пізніше ніж за п’ять днів до дати голосування у другому турі.