Неділя, 22 Травня, 2022

У ЦВК розповіли, де можуть відбутися офіційні дебати

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук повідомила, що офіційні дебати між кандидатами у президенти України можуть проходити лише у студії телеканалу «Суспільний». Це регламентується постановою Центральної виборчої комісії №472 від 5 травня 2014 року – інформує РБК-Україна.  Далі про це розповість yes-lutsk.

За словами голови Центральної виборчої комісії, дебати кандидатів на пост президента України Володимира Зеленського та Петра Порошенка повинні відбутися за кошти державного бюджету та у студії «Суспільного», яка знаходиться у Києві на вулиці Юрія Іллєнка.

Також Тетяна Сліпачук зауважила, що варто звернути увагу на діючу постанову Центральної виборчої комісії від 5 травня 2014 року, яка і визначає місце проведення дебатів. Постанова №472  містить у собі стару адресу із зазначеною вулицею Мельникова. Нині вона перейменована у вулицю Юрія Іллєнка, проте адреса залишається тією ж. Саме там і знаходиться приміщення суспільної телерадіокомпанії, де мають відбуватися дебати. Саме ті, які обов’язково проводяться згідно з законодавством.

Голова Центральної виборчої комісії також зазначила, що однією з важливих особливостей вищезгаданих дебатів є їх фінансування, адже оплачуватимуться вони з коштів держбюджету, розпорядником яких є Центральна виборча комісія. Також жінка додала, що кошти були закладені ще у 2018 році, що є частиною виборчого процесу.

Раніше повідомлялося, що модератором дебатів між Петром Порошенком та Володимиром Зеленським на «Суспільному» стане журналіст Павло Каразін. Він також зазначив, що процедура дебатів між першим та другим туром має такі особливості: дебати проводять за кошти державного бюджету 19 квітня на «Суспільному».

Сьогодні ж Володимир Зеленський заявив, що дебати на НСК «Олімпійський» все-таки відбудуться.