Середа, 28 Липня, 2021

Володимир Зеленський розповів, як припинити війну на сході

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Кандидат у президенти Володимир Зеленський розповів, як він бачить припинення війни на сході та що для цього слід зробити негайно. Про це актор повідомив в інтерв’ю каналу “Україна”. Більше політичних новин на сайті yes-lutsk.

Зокрема, Володимир Зеленський вважає, що для України зараз найголовнішою задачею є припинення війни. З його слів, найперші кроки до цього – припинення вогню. Кандидат у президенти вважає, що зупинити стрілянину буде найправильнішим рішенням. Та додав, що це слід зробити у найкоротші терміни, адже багато часу в України, на його думку, немає. 

Також, актор додав, що готовий зустрітись з президентом РФ Володимиром Путіним задля прямих переговорів. Адже, так як війна йде з Росією, то він вважає, що слід напряму вести з нею переговори. Володимир Зеленський зауважив, що це має бути дипломатичний формат перемовин з Росією у присутності представників Заходу.

Втім, кандидат у президенти наголосив, що так званою константою для нього слугуватимуть люди та територіальна цілісність країни. Отож, він не буде жертвувати ними. 

За словами Володимира Зеленського, війна на Донбасі – це одна з двох глобальних проблем України. Друга ж, на його думку – люди бояться інвестувати в Україну. Тому, задля того, аби поліпшити інвестиційний клімат в країні, Зеленський пропонує усунути тиск на бізнес з боку силових структур та створити окремий орган, що буде займатися економічними злочинами.

До слова, раніше кандидат у президенти розповідав, що планує вести активну участь в інформаційній війні. Адже, це дуже важливо, з його слів. Він зауважив, що буде прагнути до створення російськомовного каналу, який транслюватимуть на території Донбасу. Аби люди, які проживають там пам’ятали, що вони українці та не втрачали зв’язок з нами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...