Вівторок, 5 Липня, 2022

Володимир Зеленський розповів, як припинити війну на сході

Кандидат у президенти Володимир Зеленський розповів, як він бачить припинення війни на сході та що для цього слід зробити негайно. Про це актор повідомив в інтерв’ю каналу “Україна”. Більше політичних новин на сайті yes-lutsk.

Зокрема, Володимир Зеленський вважає, що для України зараз найголовнішою задачею є припинення війни. З його слів, найперші кроки до цього – припинення вогню. Кандидат у президенти вважає, що зупинити стрілянину буде найправильнішим рішенням. Та додав, що це слід зробити у найкоротші терміни, адже багато часу в України, на його думку, немає. 

Також, актор додав, що готовий зустрітись з президентом РФ Володимиром Путіним задля прямих переговорів. Адже, так як війна йде з Росією, то він вважає, що слід напряму вести з нею переговори. Володимир Зеленський зауважив, що це має бути дипломатичний формат перемовин з Росією у присутності представників Заходу.

Втім, кандидат у президенти наголосив, що так званою константою для нього слугуватимуть люди та територіальна цілісність країни. Отож, він не буде жертвувати ними. 

За словами Володимира Зеленського, війна на Донбасі – це одна з двох глобальних проблем України. Друга ж, на його думку – люди бояться інвестувати в Україну. Тому, задля того, аби поліпшити інвестиційний клімат в країні, Зеленський пропонує усунути тиск на бізнес з боку силових структур та створити окремий орган, що буде займатися економічними злочинами.

До слова, раніше кандидат у президенти розповідав, що планує вести активну участь в інформаційній війні. Адже, це дуже важливо, з його слів. Він зауважив, що буде прагнути до створення російськомовного каналу, який транслюватимуть на території Донбасу. Аби люди, які проживають там пам’ятали, що вони українці та не втрачали зв’язок з нами.