Понеділок, 1 Березня, 2021

На Волині громади отримають у власність 65 тисяч гектарів землі

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

На Волині існує п’ятдесят чотири територіальні громади, після 25 жовтня до них у власність перейде шістдесят п’ять тисяч гектарів господарських земель. Далі на yes-lutsk.

Про це стало відомо під час круглого столу за участю президента Володимира Зеленського та очільників громад Волині, інформує Аgropolit.

Як зазначив голова Державного геокадастру Роман Лещенко, громади отримають землі, яким уже визначать чіткі межі та цільове призначення.

«Зараз маємо ситуацію, коли такі ОТГ як Вишнівська, Колківська, Любешівська, Любомльська, Прилісненська, Цуманська, Шацька, так і не отримали землі сільськогосподарського призначення», – додав посадовець.

Як зазначив Лещенко, здається дивним той збіг обставин, що саме ці громади мають найціннішу землю для рекреації та для видобування бурштину.

Під час круглого столу між президентом та представниками волинських громад Володимир Зеленський висловив прохання, аби представники громад зверталися в поліцію, якщо знають про випадки, коли землю незаконно виводили з державної власності.

«Громади повинні довіряти державі – ми зацікавлені, щоб такий ресурс, який може поповнювати місцевий бюджет, дійсно використовували. І ці гроші від оренди землі витрачати на школи, садочки, інфраструктуру та дороги», – зазначив президент.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський прибув з візитом на Волинь 22 жовтня. Він відвідав реконструйовану школу в селі Вербка, що біля Ковеля. Спочатку про відвідини Волинської області президентом не було офіційної інформації, а Волинська обласна держадміністрація згодом заявила, що журналістів не повідомили через карантин. Деякі волиняни сприйняли вороже візит президента. Так, біля школи в селі Вербка декілька мешканців винесли Зеленському великого гарбуза та плакат із запитанням про чотири тисячі доларів зарплати бюджетникам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...