Середа, 28 Липня, 2021

На Волині громади отримають у власність 65 тисяч гектарів землі

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

На Волині існує п’ятдесят чотири територіальні громади, після 25 жовтня до них у власність перейде шістдесят п’ять тисяч гектарів господарських земель. Далі на yes-lutsk.

Про це стало відомо під час круглого столу за участю президента Володимира Зеленського та очільників громад Волині, інформує Аgropolit.

Як зазначив голова Державного геокадастру Роман Лещенко, громади отримають землі, яким уже визначать чіткі межі та цільове призначення.

«Зараз маємо ситуацію, коли такі ОТГ як Вишнівська, Колківська, Любешівська, Любомльська, Прилісненська, Цуманська, Шацька, так і не отримали землі сільськогосподарського призначення», – додав посадовець.

Як зазначив Лещенко, здається дивним той збіг обставин, що саме ці громади мають найціннішу землю для рекреації та для видобування бурштину.

Під час круглого столу між президентом та представниками волинських громад Володимир Зеленський висловив прохання, аби представники громад зверталися в поліцію, якщо знають про випадки, коли землю незаконно виводили з державної власності.

«Громади повинні довіряти державі – ми зацікавлені, щоб такий ресурс, який може поповнювати місцевий бюджет, дійсно використовували. І ці гроші від оренди землі витрачати на школи, садочки, інфраструктуру та дороги», – зазначив президент.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський прибув з візитом на Волинь 22 жовтня. Він відвідав реконструйовану школу в селі Вербка, що біля Ковеля. Спочатку про відвідини Волинської області президентом не було офіційної інформації, а Волинська обласна держадміністрація згодом заявила, що журналістів не повідомили через карантин. Деякі волиняни сприйняли вороже візит президента. Так, біля школи в селі Вербка декілька мешканців винесли Зеленському великого гарбуза та плакат із запитанням про чотири тисячі доларів зарплати бюджетникам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...