Середа, 29 Червня, 2022

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

3 лютого на сайті Луцької міської ради з’явилося розпорядження про нагородження голови Луцької міської територіальної виборчої комісії грамотою. Як зазначено у документі, Марія Парфенюк отримала грамоту за роки сумлінної праці, професіоналізм, відповідальність та наполегливість. Зокрема, Ігор Поліщук приурочив нагородження до ювілею пані Парфенюк: 8 лютого їй виповнилося п’ятдесят років. Мер Луцька особисто привітав жінку.

Марія Парфенюк – голова Луцької міської територіальної виборчої комісії від партії “За майбутнє” та завідувачкою бюро комп’ютерного набору й копіювальної техніки господарсько-технічного відділу Луцької міської ради.

Нагадаємо, пані Парфенюк працює у виборчій комісії десять років. Вперше, вона була секретарем Окружної виборчої комісії у Луцьку у 2010 році. Через чотири роки жінка була членкинею комісії від політичної партії “Наша Україна” та заступницею голови Окружної виборчої комісії. Під час останніх президентських виборів Марія Парфенюк була головою виборчої комісії, а на парламентських – членкинею комісії. На виборах луцького міського голови стала очільницею виборчої комісії від партії “За майбутнє” й після перемоги Ігоря Поліщука урочисто проголосила його мером.