Понеділок, 4 Липня, 2022

Які заборони чекають на першу леді України?

Відтепер, для першої леді України, Олени Зеленської, існує низка заборон, яких вона має дотримуватись. Докладніше про це розповість yes-lutsk, посилаючись на politeka.net.

Між першим та другим туром президентських виборів дружина Володимира Зеленського вразила всіх змінами в зовнішності. До початку перегонів Олена Зеленська дуже рідко потрапляла в об’єктиви телевізійних камер, проте, в зв’язку зі стрімким розвитком політичної кар’єри чоловіка, перша леді мусить з’являтися на публіці все частіше.

Українці помітили зміни в зовнішності під час дебатів на НСК «Олімпійський» 19 квітня. Олена Зеленська дуже схудла, зробила нову стрижку та зачіску. Соцмережі активно обговорювали новий образ першої леді та визначили, що тепер вона виглядає набагато краще.

Не дивлячись на ці кардинальні зміни, дружині Президента України потрібно дотримуватися таких правил:

  • Взуття має бути лише закритим — не можна дозволяти собі носити взуття з відкритою п’ятою або міском;

  • Не можна користуватися червоною помадою — на офіційних заходах усі погляди мають бути спрямовані на президента, а червона помада вважається головним провокатором чоловічих поглядів;

  • Ходити в панчохах;

  • Манікюр лише в спокійних тонах — заборонені стрази, блискітки, яскраві кольори, перламутр тощо.

  • Категорично не можна сидіти зі схрещеними ногами — таку позу вважають викликаючою. Першій леді слід сидіти тримаючи коліна разом, а щиколотки можуть бути схрещені (поза кембриджський хрест) або зімкнуті, як і коліна та нахилені в один бік (поза нахил герцогині).

Нагадаємо, Олена Зеленська розповіла, що ще не вирішила чим буде займатися після перемоги її чоловіка, Володимира Зеленського, на президентських виборах. Та наголосила на тому, що не хотіла б щось змінювати, і займалася б, як і раніше, написанням сценаріїв для «Студії Квартал 95».