П’ятниця, 20 Травня, 2022

Колишній очільник Луцька за гроші виносив питання на сесії

У далекому 2014 році, коли Богдан Шиба був звичайним депутатом, за винесення питань на сесію міськради від громадян, посадовець просив грошову винагороду. Детальніше про це розповість yes-lutsk, з посиланням на ІА «Волинські Новини».

Як стало відомо, 18 років тому розпочався конфлікт між працівниками Завокзального ринку та приватною охоронною фірмою «Скорпіон-Сервіс» на початку будівництва торгового центру «Ювант». Звичайно, підприємці були не задоволені таким сусідством.

Конфлікт розростався, коли охоронна фірма мала намір влаштувати чималу добудову поблизу торгового центру. Ця добудова мала зайняти торгово-пішохідну зону між вулицями Кравчука та Карпенка-Карого. Підприємці були обурені такими діями можновладців та вартістю реконструкції власних торгівельних зон.

Люди не одноразово зверталися до мера Луцька Богдана Шиби, але він, на жаль, жодного разу так і не зумів врегулювати чи хоча б допомогти врегулювати цю проблему.

Олена Тишкевич, одна з працівниць Завокзального ринку, розповіла цю історію ще шість років тому і виклала у ЗМІ багато цікавих моментів. Зокрема й про те, як Володимир Кунц обдирав робітників за розв’язання проблемних питань і питання з «Ювантом» теж. Пані Тишкевич заявила, що Володимир Анатолійович брав по 700$ з кожного для проведення автономного електропостачання. Згодом, для приватизації «Скорпіон-Сервіс» чоловік взяв по 1200$.

Далі, кошти вимагалися у більших розмірах, але жодні проблеми не були вирішені.

Щодо Богдана Шиби, Олена Тишкевич теж виразилася досить жорстко. Підприємиця зауважила, що на посаді депутата Луцької міської ради, за 15000$ їхні питання виносилися на порядок денний. Проте, результату так і не було.