П’ятниця, 5 Березня, 2021

Колишній очільник Луцька за гроші виносив питання на сесії

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

У далекому 2014 році, коли Богдан Шиба був звичайним депутатом, за винесення питань на сесію міськради від громадян, посадовець просив грошову винагороду. Детальніше про це розповість yes-lutsk, з посиланням на ІА «Волинські Новини».

Як стало відомо, 18 років тому розпочався конфлікт між працівниками Завокзального ринку та приватною охоронною фірмою «Скорпіон-Сервіс» на початку будівництва торгового центру «Ювант». Звичайно, підприємці були не задоволені таким сусідством.

Конфлікт розростався, коли охоронна фірма мала намір влаштувати чималу добудову поблизу торгового центру. Ця добудова мала зайняти торгово-пішохідну зону між вулицями Кравчука та Карпенка-Карого. Підприємці були обурені такими діями можновладців та вартістю реконструкції власних торгівельних зон.

Люди не одноразово зверталися до мера Луцька Богдана Шиби, але він, на жаль, жодного разу так і не зумів врегулювати чи хоча б допомогти врегулювати цю проблему.

Олена Тишкевич, одна з працівниць Завокзального ринку, розповіла цю історію ще шість років тому і виклала у ЗМІ багато цікавих моментів. Зокрема й про те, як Володимир Кунц обдирав робітників за розв’язання проблемних питань і питання з «Ювантом» теж. Пані Тишкевич заявила, що Володимир Анатолійович брав по 700$ з кожного для проведення автономного електропостачання. Згодом, для приватизації «Скорпіон-Сервіс» чоловік взяв по 1200$.

Далі, кошти вимагалися у більших розмірах, але жодні проблеми не були вирішені.

Щодо Богдана Шиби, Олена Тишкевич теж виразилася досить жорстко. Підприємиця зауважила, що на посаді депутата Луцької міської ради, за 15000$ їхні питання виносилися на порядок денний. Проте, результату так і не було.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...