Середа, 28 Липня, 2021

Колишній очільник Луцька за гроші виносив питання на сесії

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

У далекому 2014 році, коли Богдан Шиба був звичайним депутатом, за винесення питань на сесію міськради від громадян, посадовець просив грошову винагороду. Детальніше про це розповість yes-lutsk, з посиланням на ІА «Волинські Новини».

Як стало відомо, 18 років тому розпочався конфлікт між працівниками Завокзального ринку та приватною охоронною фірмою «Скорпіон-Сервіс» на початку будівництва торгового центру «Ювант». Звичайно, підприємці були не задоволені таким сусідством.

Конфлікт розростався, коли охоронна фірма мала намір влаштувати чималу добудову поблизу торгового центру. Ця добудова мала зайняти торгово-пішохідну зону між вулицями Кравчука та Карпенка-Карого. Підприємці були обурені такими діями можновладців та вартістю реконструкції власних торгівельних зон.

Люди не одноразово зверталися до мера Луцька Богдана Шиби, але він, на жаль, жодного разу так і не зумів врегулювати чи хоча б допомогти врегулювати цю проблему.

Олена Тишкевич, одна з працівниць Завокзального ринку, розповіла цю історію ще шість років тому і виклала у ЗМІ багато цікавих моментів. Зокрема й про те, як Володимир Кунц обдирав робітників за розв’язання проблемних питань і питання з «Ювантом» теж. Пані Тишкевич заявила, що Володимир Анатолійович брав по 700$ з кожного для проведення автономного електропостачання. Згодом, для приватизації «Скорпіон-Сервіс» чоловік взяв по 1200$.

Далі, кошти вимагалися у більших розмірах, але жодні проблеми не були вирішені.

Щодо Богдана Шиби, Олена Тишкевич теж виразилася досить жорстко. Підприємиця зауважила, що на посаді депутата Луцької міської ради, за 15000$ їхні питання виносилися на порядок денний. Проте, результату так і не було.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...