Середа, 28 Липня, 2021

Facebook зупинив усю політичну рекламу в Україні

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Facebook, який раніше говорив про посилення правил розташування політичної реклами, з 20 березня призупинив усю подібну рекламу в межах своєї соціальної мережі на території України до моменту верифікації її замовників – повідомляє yes-lutsk за інформацією Інформаційного агентства «Українські новини».

З цього моменту у замовників, які намагаються опублікувати рекламу матеріалів на політичну тематику, соціальна мережа Facebook запрошує посвідчення особи. Не дивлячись на те, що рекламу оплачують за допомогою банківських карт, на яких й так вказується власник – фізична чи юридична особа, замовники все-одно повинні відправляти свої посвідчення.

Окрім того, усі документи, інформація в яких вказана українською мовою, не приймаються, тож паспорт громадянина України для верифікації не підійде. Верифікуватися можна за допомогою закордонного паспорту чи водійських прав міжнародного зразка. Окрім того, соціальна мережа повідомляє, що процедура підтвердження триватиме від 48 до 72 годин.

Також це нововведення стосується усіх суспільно-політичних видавництв, рекламних агентств й інших учасників медіаринку, які просувають свої матеріали за допомогою мережі Facebook.

За допомогою таких обмежень компанія здійснює перешкоду можливим впливам за допомогою соціальних мереж на виборчий процес. Відтепер оголошення рекламного характеру, які можуть стосуватися українських виборців, у мережі Facebook зможуть публікувати тільки ті рекламодавці, які знаходяться безпосередньо в Україні.

Нагадаємо, що з 21 березня 2019 року правоохоронці перейшли в посилений режим несення служби у зв’язку з виборами президента України. Задля безпеки залучили понад 134 тисячі представників правоохоронних органів. Також радник міністра МВС закликає кандидатів «грати за правилами» й у випадку поразки утриматися від провокативної поведінки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...