Вівторок, 27 Липня, 2021

Атовці Луцького району закликали підтримати ПЦУ

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Вчора в мережі Facebook військовослужбовці сіл Баїв, Городище та Цеперів, що у Луцькому районі, опублікували пост із закликом підтримати Православну Церкву України. Далі про це розповість yes-lutsk з посиланням на публікацію в соціальній мережі.

У своєму дописі хлопці зазначають, що вони є учасниками антитерористичної операції в Україні (нині ООС) та пояснюють своє розуміння війни. Для них це розуміння того, що ти можеш не повернутися до свого дому та рідних, адже тебе можуть вбити, проте, на фронті про це не думаєш, адже за твоєю спиною діти, жінки, молодь, країна.

Волинські військовослужбовці також задаються питанням чому йде війна та дають відповідь на нього. До причин вони відносять те, що Росія є країною-агресором, а деякі наші політики думають лишень за себе. Головною причиною війни атовці називають відсутність єдності, зокрема, – єдності у вірі.

Без єдності своїх громадян Україна може просто зникнути з карти світу. Адже близько 20 років тому ми вже розсварилися й не могли створити єдину церкву, нині ж, коли ми отримали шанс це зробити, у нас немає вибору чекати ще стільки ж – наголошують волинські атовці.

Хлопці вказують, що на тих політиків, які піаряться на питаннях Церкви, а також на тих, які ніяк не реагують задля більшого збору голосів на виборах, їм байдуже. Атовці зазначають, що їхній вибір це не структурні підрозділи Російської церкви, не благословенні Путіним патріархи та не парафії, які не можуть приймати спільне рішення, їхній вибір – це Православна Церква України, яка є ближчою до нашої громади.

Військовослужбовці зазначають: «Нам треба справжня – Єдина Україна для українців!» та бажають лишатися сильними та одностайними.

Нагадаємо, що теми про надання томосу про автокефалію та створення Православної церкви України будуть внесені до шкільної програми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...