П’ятниця, 26 Лютого, 2021

Атовці Луцького району закликали підтримати ПЦУ

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Вчора в мережі Facebook військовослужбовці сіл Баїв, Городище та Цеперів, що у Луцькому районі, опублікували пост із закликом підтримати Православну Церкву України. Далі про це розповість yes-lutsk з посиланням на публікацію в соціальній мережі.

У своєму дописі хлопці зазначають, що вони є учасниками антитерористичної операції в Україні (нині ООС) та пояснюють своє розуміння війни. Для них це розуміння того, що ти можеш не повернутися до свого дому та рідних, адже тебе можуть вбити, проте, на фронті про це не думаєш, адже за твоєю спиною діти, жінки, молодь, країна.

Волинські військовослужбовці також задаються питанням чому йде війна та дають відповідь на нього. До причин вони відносять те, що Росія є країною-агресором, а деякі наші політики думають лишень за себе. Головною причиною війни атовці називають відсутність єдності, зокрема, – єдності у вірі.

Без єдності своїх громадян Україна може просто зникнути з карти світу. Адже близько 20 років тому ми вже розсварилися й не могли створити єдину церкву, нині ж, коли ми отримали шанс це зробити, у нас немає вибору чекати ще стільки ж – наголошують волинські атовці.

Хлопці вказують, що на тих політиків, які піаряться на питаннях Церкви, а також на тих, які ніяк не реагують задля більшого збору голосів на виборах, їм байдуже. Атовці зазначають, що їхній вибір це не структурні підрозділи Російської церкви, не благословенні Путіним патріархи та не парафії, які не можуть приймати спільне рішення, їхній вибір – це Православна Церква України, яка є ближчою до нашої громади.

Військовослужбовці зазначають: «Нам треба справжня – Єдина Україна для українців!» та бажають лишатися сильними та одностайними.

Нагадаємо, що теми про надання томосу про автокефалію та створення Православної церкви України будуть внесені до шкільної програми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...