Неділя, 22 Травня, 2022

Атовці Луцького району закликали підтримати ПЦУ

Вчора в мережі Facebook військовослужбовці сіл Баїв, Городище та Цеперів, що у Луцькому районі, опублікували пост із закликом підтримати Православну Церкву України. Далі про це розповість yes-lutsk з посиланням на публікацію в соціальній мережі.

У своєму дописі хлопці зазначають, що вони є учасниками антитерористичної операції в Україні (нині ООС) та пояснюють своє розуміння війни. Для них це розуміння того, що ти можеш не повернутися до свого дому та рідних, адже тебе можуть вбити, проте, на фронті про це не думаєш, адже за твоєю спиною діти, жінки, молодь, країна.

Волинські військовослужбовці також задаються питанням чому йде війна та дають відповідь на нього. До причин вони відносять те, що Росія є країною-агресором, а деякі наші політики думають лишень за себе. Головною причиною війни атовці називають відсутність єдності, зокрема, – єдності у вірі.

Без єдності своїх громадян Україна може просто зникнути з карти світу. Адже близько 20 років тому ми вже розсварилися й не могли створити єдину церкву, нині ж, коли ми отримали шанс це зробити, у нас немає вибору чекати ще стільки ж – наголошують волинські атовці.

Хлопці вказують, що на тих політиків, які піаряться на питаннях Церкви, а також на тих, які ніяк не реагують задля більшого збору голосів на виборах, їм байдуже. Атовці зазначають, що їхній вибір це не структурні підрозділи Російської церкви, не благословенні Путіним патріархи та не парафії, які не можуть приймати спільне рішення, їхній вибір – це Православна Церква України, яка є ближчою до нашої громади.

Військовослужбовці зазначають: «Нам треба справжня – Єдина Україна для українців!» та бажають лишатися сильними та одностайними.

Нагадаємо, що теми про надання томосу про автокефалію та створення Православної церкви України будуть внесені до шкільної програми.