П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Атовці Луцького району закликали підтримати ПЦУ

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Вчора в мережі Facebook військовослужбовці сіл Баїв, Городище та Цеперів, що у Луцькому районі, опублікували пост із закликом підтримати Православну Церкву України. Далі про це розповість yes-lutsk з посиланням на публікацію в соціальній мережі.

У своєму дописі хлопці зазначають, що вони є учасниками антитерористичної операції в Україні (нині ООС) та пояснюють своє розуміння війни. Для них це розуміння того, що ти можеш не повернутися до свого дому та рідних, адже тебе можуть вбити, проте, на фронті про це не думаєш, адже за твоєю спиною діти, жінки, молодь, країна.

Волинські військовослужбовці також задаються питанням чому йде війна та дають відповідь на нього. До причин вони відносять те, що Росія є країною-агресором, а деякі наші політики думають лишень за себе. Головною причиною війни атовці називають відсутність єдності, зокрема, – єдності у вірі.

Без єдності своїх громадян Україна може просто зникнути з карти світу. Адже близько 20 років тому ми вже розсварилися й не могли створити єдину церкву, нині ж, коли ми отримали шанс це зробити, у нас немає вибору чекати ще стільки ж – наголошують волинські атовці.

Хлопці вказують, що на тих політиків, які піаряться на питаннях Церкви, а також на тих, які ніяк не реагують задля більшого збору голосів на виборах, їм байдуже. Атовці зазначають, що їхній вибір це не структурні підрозділи Російської церкви, не благословенні Путіним патріархи та не парафії, які не можуть приймати спільне рішення, їхній вибір – це Православна Церква України, яка є ближчою до нашої громади.

Військовослужбовці зазначають: «Нам треба справжня – Єдина Україна для українців!» та бажають лишатися сильними та одностайними.

Нагадаємо, що теми про надання томосу про автокефалію та створення Православної церкви України будуть внесені до шкільної програми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...