Як пройшла зустріч у Луцьку з Анатолієм Гриценком

Вчора до Луцька завітав кандидат у президенти та лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Перед візитом на площі біля «Променя» були встановлені агітаційні намети, а люди вишикувалися у лінію для того, щоб скласти з літер два слова – «чесних більше». Далі про це розповість yes-lutsk за інформацією Район.Луцьк.

На вході до розважального центру відбувалася метушня: координатори готували місця для учасників заходу, втім велика кількість охочих послухати Анатолія Гриценка так і залишилися стояти.

Зустріч розпочалася з невеликого виступу та байки про добробут та кабанчика, далі присутні почали ставити запитання. Основні питання, що хвилювали лучан: розвиток охорони здоров’я, страхова медицина та перспективи щодо забезпечення житлом військовослужбовців-пенсіонерів. Після цього й сам Анатолій Гриценко почав ставити запитання, серед яких було, чи вірять гості заходу в те, що виграти справу в суді можна без хабара.

Окрім того, на заході піднімалися й питання церков. На це кандидат у президенти дав відповідь, що він з повагою ставиться до права кожного щодо вибору шляху до Бога й висловив побажання пройти цей  шлях мудро.

Часу для того, щоб всі змогли поставити хвилюючі питання, було недостатньо. Ті, кому все-таки не дали можливості поставити запитання Анатолію Гриценкові, викрикували вголос. Серед них був й громадський активіст Сергій Рижков. Його цікавило те, чи пішов екс-керівник «Громадянської позиції» у Волинській області Сергій Чуріков. За словами самого Рижкова, охорона лідера партії «Громадянська позиція» стала біля нього з обох боків. Після того активіст зазначив, що все-таки чесних менше, а от охоронців більше.

Анатолій Гриценко почути питання вже не встиг, проте на нього звернув увагу новий керівник «Громадянської позиції» на Волині та запросив Рижкова за лаштунки, ймовірно задля уникнення провокацій.

The website encountered an unexpected error. Please try again later.