Вівторок, 28 Червня, 2022

«Мир на Донбасі неможливий без переговорів з Росією», – Зеленський

Учора, в прямому ефірі програми «Право на владу» кандидат у президенти Володимир Зеленський прокоментував власне висловлювання, щодо перемовин «хоч з чортом лисим». Про це повідомляє ТСН. Далі розповість yes-lutsk.

Зокрема, Володимир Зеленський заявив, що мир в Україні можна буде досягнути лише шляхом переговорів з Росією. Адже, він зазначив, що його головна мета – це зберегти життя людей.

Так, кандидат у президенти також додав, що хотів би бачити за столом переговорів більшу кількість міжнародних посередників, а саме Велику Британію та Сполучені Штати Америки.

Водночас, Зеленський наголосив, що на Сході України йде не «АТО» чи «ООС», а справжня війна з Росією, з першого ж дня конфлікту. Та підсумував, що уникнути переговорів з РФ – не вдасться.

Водночас Зеленський наголосив, що це не передбачає відмову від принципових позицій у переговорах. Адже, з його слів, він не збирається торгувати людьми, або ж територією України. Отже, ні на які компроміси він не погодиться.

Також, раніше було відомо, що Володимир Зеленський коментуючи ситуацію про скасування статті про незаконне збагачення зазначив, що «один з кандидатів сяде до в’язниці».

До слова, Зеленський одноосібно очолює рейтинг симпатій, а Тимошенко «воює» з Порошенком. Володимир Зеленський має найвищий рейтинг серед виборців, хто визначився і готовий прийти на виборчу дільницю – 27,3%. На другому місці – лідерка партії «Батьківщина», колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко (18,8%). Дещо поступається їй чинний президент Петро Порошенко з результатом у 18,2%.
Про йдеться у соціологічному опитуванні Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременко та Центру «Соціальний моніторинг», яке проводилось від 16 до 23 лютого 2019 року.