«Мир на Донбасі неможливий без переговорів з Росією», - Зеленський

Учора, в прямому ефірі програми «Право на владу» кандидат у президенти Володимир Зеленський прокоментував власне висловлювання, щодо перемовин «хоч з чортом лисим». Про це повідомляє ТСН. Далі розповість yes-lutsk.

Зокрема, Володимир Зеленський заявив, що мир в Україні можна буде досягнути лише шляхом переговорів з Росією. Адже, він зазначив, що його головна мета – це зберегти життя людей.

Так, кандидат у президенти також додав, що хотів би бачити за столом переговорів більшу кількість міжнародних посередників, а саме Велику Британію та Сполучені Штати Америки.

Водночас, Зеленський наголосив, що на Сході України йде не «АТО» чи «ООС», а справжня війна з Росією, з першого ж дня конфлікту. Та підсумував, що уникнути переговорів з РФ – не вдасться.

Водночас Зеленський наголосив, що це не передбачає відмову від принципових позицій у переговорах. Адже, з його слів, він не збирається торгувати людьми, або ж територією України. Отже, ні на які компроміси він не погодиться.

Також, раніше було відомо, що Володимир Зеленський коментуючи ситуацію про скасування статті про незаконне збагачення зазначив, що «один з кандидатів сяде до вязниці».

До слова, Зеленський одноосібно очолює рейтинг симпатій, а Тимошенко «воює» з Порошенком. Володимир Зеленський має найвищий рейтинг серед виборців, хто визначився і готовий прийти на виборчу дільницю - 27,3%. На другому місці - лідерка партії «Батьківщина», колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко (18,8%). Дещо поступається їй чинний президент Петро Порошенко з результатом у 18,2%.
Про йдеться у соціологічному опитуванні Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременко та Центру «Соціальний моніторинг», яке проводилось від 16 до 23 лютого 2019 року.

The website encountered an unexpected error. Please try again later.