Середа, 28 Жовтня, 2020

«Піраміда Тимошенко»: на голоси волинян виділили майже 370 мільйонів, – джерела

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Так звана «піраміда Тимошенко» підкупу виборців, могла обійтись у щонайменше кілька мільярдів  гривень. Про це повідомили власні джерела «Української правди» у правоохоронних органах. Далі розповість yes-lutsk.

Зокрема, на підкуп волинян планували витратити 369 226 124 гривень. А от вартість одного голосу у Волинські області оцінили у 1 443 гривні.
Такі висновки можна зробити з матеріалів, вилучених під час масових обшуків СБУ та ДБР у пов’язаних із “Батьківщиною” офісах.

тимошенко

Отож, СБУ серед іншого знайшла “бюджет піраміди”, розписаний на області з детальним описом витрат, як на агітаторів, так і на голоси виборців.  

У матеріалах СБУ зазначалось, що відповідальним за так звану «піраміду» є заступником глави партії «Батьківщина», втім, ім’я не розголошували. Але, згодом, в «Батькіщині» зізналися, що йдеться про депутата Валерія Дубіля, якого 28 лютого ДБР викликало на допит.

Зокрема на Волині налічувалося 37 координаторів та 12 762  старших агітаторів.

За роботу у Західній Україні відповідала маловідома людина, яка не є членом «Батьківщини» – Владислав Ковалевський.

Зазначають, що «менеджери» мали у підпорядкуванні по кілька десятків «відповідальних» за виборчі округи, а ті у свою чергу – «старших» по дільницях.

Відтак, у підпорядкуванні «старших» були «десятники», задачею яких, було безпосереднє комунікування з потенційними виборцями: передавати коштів за голос, тощо.

СБУ заявила, що кожен «десятник» із січня отримував по 500 щомісяця, а з березня оплата мала б скласти 1000 гривень.

Втім, оклад «старших» складав спершу 700 гривень щомісячно, але з наближенням виборів зростав до 2,5 тисяч.

Слід зауважити, що Кононенко не озвучував вартість реального «голосу» у цій «піраміді».  Однак заявив, що виявлена схема могла дати її організаторам голоси 680 тисяч людей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.