Вівторок, 2 Березня, 2021

Тимошенко вимагають зняти з виборів

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

7 лютого 2019 року в ефірі програми «Право на владу», що транслюється на каналі 1+1, була озвучена вимога зняти з виборів Тимошенко Ю.В. – пише yes-lutsk за інформацією Української правди.

Справа в тім, що 25 січня цього року Тимошенко Юлію Володимирівну Центральною виборчою комісією було зареєстровано кандидатом у президенти. Майже через два тижні, 6 лютого, зареєстрували ще одного кандидата, однофамільця жінки з такими ж ініціалами. Тому, окрім інших, виборчі бюлетені міститимуть два кандидата у президенти Тимошенко Ю.В.

Обурена такою ситуацією Юлія Володимирівна закликала Президента України зняти Юрія Володимировича з виборів. Адже, за її словами, саме він зі своїм штабом проявили ініціативу зареєструвати кандидатом у президенти однофамільця. Лідерка «Батьківщини» впевнена, що така реєстрація – це не більше, ніж шахрайський та принизливий спосіб забрати у неї голоси виборців. На думку жінки-політика, вищезгадана особа, з таким ж прізвищем, як у неї, нічого спільного з президенством не має.

Тимошенко наголосила, що її команда точно знає, як все відбувалось та хто вніс грошову заставу за Юрія Володимировича. Жінка підкреслює, що її команда зробить усе можливе, щоб запобігти такого роду маніпуляціям.

Під час ефіру, лідерка «Батьківщини» звернулася до Петра Порошенка з проханням припинити брудні маніпуляції, згадати про честь, і зняти Тимошенка Ю.В. з кандидатів у президенти, так само як його туди і поставили.

Як зазначила Юлія Тимошенко, найголовніше, що сьогодні хочеться мати після двох революцій та «прекрасних промов президента» і інших керівників Держави, – це просто чесні вибори.

Нагадаємо, що чергові вибори президента України відбудуться у неділю, 31 березня, виборчий процес розпочався 31 грудня 2018 року і на даний момент триває виборча кампанія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...