П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Тимошенко вимагають зняти з виборів

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

7 лютого 2019 року в ефірі програми «Право на владу», що транслюється на каналі 1+1, була озвучена вимога зняти з виборів Тимошенко Ю.В. – пише yes-lutsk за інформацією Української правди.

Справа в тім, що 25 січня цього року Тимошенко Юлію Володимирівну Центральною виборчою комісією було зареєстровано кандидатом у президенти. Майже через два тижні, 6 лютого, зареєстрували ще одного кандидата, однофамільця жінки з такими ж ініціалами. Тому, окрім інших, виборчі бюлетені міститимуть два кандидата у президенти Тимошенко Ю.В.

Обурена такою ситуацією Юлія Володимирівна закликала Президента України зняти Юрія Володимировича з виборів. Адже, за її словами, саме він зі своїм штабом проявили ініціативу зареєструвати кандидатом у президенти однофамільця. Лідерка «Батьківщини» впевнена, що така реєстрація – це не більше, ніж шахрайський та принизливий спосіб забрати у неї голоси виборців. На думку жінки-політика, вищезгадана особа, з таким ж прізвищем, як у неї, нічого спільного з президенством не має.

Тимошенко наголосила, що її команда точно знає, як все відбувалось та хто вніс грошову заставу за Юрія Володимировича. Жінка підкреслює, що її команда зробить усе можливе, щоб запобігти такого роду маніпуляціям.

Під час ефіру, лідерка «Батьківщини» звернулася до Петра Порошенка з проханням припинити брудні маніпуляції, згадати про честь, і зняти Тимошенка Ю.В. з кандидатів у президенти, так само як його туди і поставили.

Як зазначила Юлія Тимошенко, найголовніше, що сьогодні хочеться мати після двох революцій та «прекрасних промов президента» і інших керівників Держави, – це просто чесні вибори.

Нагадаємо, що чергові вибори президента України відбудуться у неділю, 31 березня, виборчий процес розпочався 31 грудня 2018 року і на даний момент триває виборча кампанія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...