П’ятниця, 30 Липня, 2021

Тимошенко вимагають зняти з виборів

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

7 лютого 2019 року в ефірі програми «Право на владу», що транслюється на каналі 1+1, була озвучена вимога зняти з виборів Тимошенко Ю.В. – пише yes-lutsk за інформацією Української правди.

Справа в тім, що 25 січня цього року Тимошенко Юлію Володимирівну Центральною виборчою комісією було зареєстровано кандидатом у президенти. Майже через два тижні, 6 лютого, зареєстрували ще одного кандидата, однофамільця жінки з такими ж ініціалами. Тому, окрім інших, виборчі бюлетені міститимуть два кандидата у президенти Тимошенко Ю.В.

Обурена такою ситуацією Юлія Володимирівна закликала Президента України зняти Юрія Володимировича з виборів. Адже, за її словами, саме він зі своїм штабом проявили ініціативу зареєструвати кандидатом у президенти однофамільця. Лідерка «Батьківщини» впевнена, що така реєстрація – це не більше, ніж шахрайський та принизливий спосіб забрати у неї голоси виборців. На думку жінки-політика, вищезгадана особа, з таким ж прізвищем, як у неї, нічого спільного з президенством не має.

Тимошенко наголосила, що її команда точно знає, як все відбувалось та хто вніс грошову заставу за Юрія Володимировича. Жінка підкреслює, що її команда зробить усе можливе, щоб запобігти такого роду маніпуляціям.

Під час ефіру, лідерка «Батьківщини» звернулася до Петра Порошенка з проханням припинити брудні маніпуляції, згадати про честь, і зняти Тимошенка Ю.В. з кандидатів у президенти, так само як його туди і поставили.

Як зазначила Юлія Тимошенко, найголовніше, що сьогодні хочеться мати після двох революцій та «прекрасних промов президента» і інших керівників Держави, – це просто чесні вибори.

Нагадаємо, що чергові вибори президента України відбудуться у неділю, 31 березня, виборчий процес розпочався 31 грудня 2018 року і на даний момент триває виборча кампанія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...