П’ятниця, 20 Травня, 2022

Тимошенко вимагають зняти з виборів

7 лютого 2019 року в ефірі програми «Право на владу», що транслюється на каналі 1+1, була озвучена вимога зняти з виборів Тимошенко Ю.В. – пише yes-lutsk за інформацією Української правди.

Справа в тім, що 25 січня цього року Тимошенко Юлію Володимирівну Центральною виборчою комісією було зареєстровано кандидатом у президенти. Майже через два тижні, 6 лютого, зареєстрували ще одного кандидата, однофамільця жінки з такими ж ініціалами. Тому, окрім інших, виборчі бюлетені міститимуть два кандидата у президенти Тимошенко Ю.В.

Обурена такою ситуацією Юлія Володимирівна закликала Президента України зняти Юрія Володимировича з виборів. Адже, за її словами, саме він зі своїм штабом проявили ініціативу зареєструвати кандидатом у президенти однофамільця. Лідерка «Батьківщини» впевнена, що така реєстрація – це не більше, ніж шахрайський та принизливий спосіб забрати у неї голоси виборців. На думку жінки-політика, вищезгадана особа, з таким ж прізвищем, як у неї, нічого спільного з президенством не має.

Тимошенко наголосила, що її команда точно знає, як все відбувалось та хто вніс грошову заставу за Юрія Володимировича. Жінка підкреслює, що її команда зробить усе можливе, щоб запобігти такого роду маніпуляціям.

Під час ефіру, лідерка «Батьківщини» звернулася до Петра Порошенка з проханням припинити брудні маніпуляції, згадати про честь, і зняти Тимошенка Ю.В. з кандидатів у президенти, так само як його туди і поставили.

Як зазначила Юлія Тимошенко, найголовніше, що сьогодні хочеться мати після двох революцій та «прекрасних промов президента» і інших керівників Держави, – це просто чесні вибори.

Нагадаємо, що чергові вибори президента України відбудуться у неділю, 31 березня, виборчий процес розпочався 31 грудня 2018 року і на даний момент триває виборча кампанія.