П’ятниця, 30 Липня, 2021

«Гріхи» кандидатів у президенти на Волині

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

З початку року активність кандидатів на у президенти України тільки набирає обертів. І вже протягом цього невеликого часового відрізку були зафіксовані порушення виборчого законодавства.

Протягом президентської кампанії на Волині потенційні кандидати були значно активнішими, на відміну від зареєстрованих – інформує yes-lutsk за матеріалами Сфери.ТВ та ПЕРШОГО.

За словами Катерини Шарпати, координаторки громадянської мережі ОПОРА, переважна більшість порушень стосується розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації без вихідних даних на носіях зовнішньої реклами.

Наприклад, білборди без вихідних даних були виявлені на користь таких кандидатів у президенти: Юлії Тимошенко, Олега Ляшка, Андрія Садового, Ольги Богомолець, Руслана Кошулинського, Анатолія Гриценка, Євгена Мураєва та Олександра Шевченка.

Зазначимо, що вже післязавтра, 3 лютого 2019 року, закінчується реєстрація кандидатів на пост Президента України і, через 5 днів, в разі прийняття Центрвиборчкомом рішення щодо реєстрації, вони входять у нову фазу юридичної відповідальності.

Згідно виборчого законодавства, друковані матеріали повинні містити таку інформацію: дані про установу, яка займалася друком, інформацію про замовника та осіб, відповідальних за випуск матеріалів, а також тираж цих матеріалів.  

Окрім того, представниками ОПОРИ було виявлено понад 20 матеріалів розміщених у волинських онлайн-медіа, які замість надпису «політична реклама» були позначені «зірочкою» або тегом.  Також з 1 до 27 січня громадянською мережею було виявлено 58 позитивних публікацій присвячених Анатолію Гриценку, 17 – Валентину Наливайченку, 3 – Юлії Тимошенко, Андрію Садовому та Руслану Кошулинському, 1 – Олегу Ляшку, розміщених у волинських онлайн-ЗМІ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...