П’ятниця, 4 Грудня, 2020

«Гріхи» кандидатів у президенти на Волині

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

З початку року активність кандидатів на у президенти України тільки набирає обертів. І вже протягом цього невеликого часового відрізку були зафіксовані порушення виборчого законодавства.

Протягом президентської кампанії на Волині потенційні кандидати були значно активнішими, на відміну від зареєстрованих – інформує yes-lutsk за матеріалами Сфери.ТВ та ПЕРШОГО.

За словами Катерини Шарпати, координаторки громадянської мережі ОПОРА, переважна більшість порушень стосується розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації без вихідних даних на носіях зовнішньої реклами.

Наприклад, білборди без вихідних даних були виявлені на користь таких кандидатів у президенти: Юлії Тимошенко, Олега Ляшка, Андрія Садового, Ольги Богомолець, Руслана Кошулинського, Анатолія Гриценка, Євгена Мураєва та Олександра Шевченка.

Зазначимо, що вже післязавтра, 3 лютого 2019 року, закінчується реєстрація кандидатів на пост Президента України і, через 5 днів, в разі прийняття Центрвиборчкомом рішення щодо реєстрації, вони входять у нову фазу юридичної відповідальності.

Згідно виборчого законодавства, друковані матеріали повинні містити таку інформацію: дані про установу, яка займалася друком, інформацію про замовника та осіб, відповідальних за випуск матеріалів, а також тираж цих матеріалів.  

Окрім того, представниками ОПОРИ було виявлено понад 20 матеріалів розміщених у волинських онлайн-медіа, які замість надпису «політична реклама» були позначені «зірочкою» або тегом.  Також з 1 до 27 січня громадянською мережею було виявлено 58 позитивних публікацій присвячених Анатолію Гриценку, 17 – Валентину Наливайченку, 3 – Юлії Тимошенко, Андрію Садовому та Руслану Кошулинському, 1 – Олегу Ляшку, розміщених у волинських онлайн-ЗМІ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...