Неділя, 15 Травня, 2022

Ірина Луценко подала до суду на одного з кандидатів у президенти

Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко подала до суду на кандидата у президенти Анатолія Гриценка. Про це вона розповіла в ефірі телеканалу ZIK, пише Gazeta. Далі розповість yes-lutsk.

Жінка повідомила, що вже подала до суду за брехню та наклеп зі сторони Анатолія Гриценка. А також додає, що кандидат у президенти надзвичайно образив їхню сім’ю, та подружжя Луценків, як батьків. Сума позову складає 2,5 мільйони гривень.

За її словами, це та сума яку Анатолій Гриценко знайшов, щоб подати заставний платіж, який бере ЦВК у кандидатів у президенти. Ірина Луценко додає, що програний ним у суді позов буде коштувати йому того завдатку, який він знайшов, аби стати кандидатом у президенти та ймовірним головнокомандуючим. Виграні кошти Луценки планують передати волонтерським організаціям, які опікуються українською армією.

Нагадаємо, що нещодавно Анатолій Гриценко в одному з інтерв’ю заявив, що на відміну від  чинного Президента України Петра Порошенка, генерального прокурора Юрія Луценко та секретаря РНБО Олександра Турчинова, не ховав свого сина від армії.

Втім, це неабияк обурило генпрокурора, він заявив, що вимагає вибачень, і опублікував світлини сина Олександра з фронту, який пішов туди добровільно. В свою чергу, Ірина Луценко продемонструвала довідку про службу її сина в 55-ій Запорізькій артилерійській дивізії.

Але конфлікт не вичерпався, адже Гриценко вибачився перед Луценко-сином, разом із тим назвавши генпрокурора брехуном.

До слова, колишній міністр оборони та керівник Управління державної охорони (УДО) Валерій Гелетей  також образився на Гриценка та зажадав від нього вибачень. Адже, Гриценко напередодні в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону заявив, що Валерій Гелетей “ні дня не служив у армїї”, працював “в УБОЗ та УБЕЗ на початку 90-х… суцільне хабарництво і кришування”.

Водночас, Гелетей заперечив, що колись працював у підрозділах з боротьби з економічними злочинами чи в прокуратурі.