Вівторок, 23 Лютого, 2021

На Медведчука відкрили справу щодо сепаратизму та держзради

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

На Віктора Медведчука відкрили справу щодо підозри у державній зраді. Розповідають, що справу порушили за зверненням народного депутата від «Народного фронту»  Андрія Тетерука. Далі розповість yes-lutsk, з посиланням на ТСН.

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне впровадження про підозру у сепаратизмі та можливу державну зраду політика Віктора Медведчука. Про це стало відомо завдяки інформації з офіційної сторінки у Facebook речниці генерального прокурора Лариси Сарган.

Повідомляють, що справа стосується «гучної заяви» Медведчука, щодо необхідності утворення так званого автономного регіону Донбас, з утворенням власного парламенту та уряду, а також про закріплення такого статусу в Конституції України.

Втім, Лариса Сарган наголосила, що такі плани сприяють законодавчому закріпленню тимчасово окупованої території всупереч Основному Закону та надають іноземній державі допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.

А також, додала, що за Конституцією, Україна – унітарна держава із закріпленим територіальним устроєм, а РФ веде агресію проти України через забезпечення самопроголошених “ДНР” та “ЛНР” живою силою, озброєнням тощо.

Відтак, у діях політика Віктора Медведчука вбачають прямі ознаки таких злочинів, як посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також, державна зрада.

Речниця генерального прокурора України додала, що усі матеріали кримінальних впроваджень будуть передані до Служби Безпеки України за підслідністю.

До слова, Віктор Медведчук зробив цю гучну заяву на партійному з’їзді, що відбувався 29 січня 2019 року в м. Києві.  А також, відразу додав, що його пропозиція не порушує Конституцію України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...