Вівторок, 27 Липня, 2021

На Медведчука відкрили справу щодо сепаратизму та держзради

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

На Віктора Медведчука відкрили справу щодо підозри у державній зраді. Розповідають, що справу порушили за зверненням народного депутата від «Народного фронту»  Андрія Тетерука. Далі розповість yes-lutsk, з посиланням на ТСН.

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне впровадження про підозру у сепаратизмі та можливу державну зраду політика Віктора Медведчука. Про це стало відомо завдяки інформації з офіційної сторінки у Facebook речниці генерального прокурора Лариси Сарган.

Повідомляють, що справа стосується «гучної заяви» Медведчука, щодо необхідності утворення так званого автономного регіону Донбас, з утворенням власного парламенту та уряду, а також про закріплення такого статусу в Конституції України.

Втім, Лариса Сарган наголосила, що такі плани сприяють законодавчому закріпленню тимчасово окупованої території всупереч Основному Закону та надають іноземній державі допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.

А також, додала, що за Конституцією, Україна – унітарна держава із закріпленим територіальним устроєм, а РФ веде агресію проти України через забезпечення самопроголошених “ДНР” та “ЛНР” живою силою, озброєнням тощо.

Відтак, у діях політика Віктора Медведчука вбачають прямі ознаки таких злочинів, як посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також, державна зрада.

Речниця генерального прокурора України додала, що усі матеріали кримінальних впроваджень будуть передані до Служби Безпеки України за підслідністю.

До слова, Віктор Медведчук зробив цю гучну заяву на партійному з’їзді, що відбувався 29 січня 2019 року в м. Києві.  А також, відразу додав, що його пропозиція не порушує Конституцію України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...