Середа, 25 Листопада, 2020

Скільки бюджетних коштів "проїздили" волинські можновладці

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Суттєво зросли бюджетні видатки на транспортне обслуговування волинських можновладців. Зокрема, у 2016 році платники податків віддали за це 3 мільйони гривень, а от у 2018 – більше 5,4 мільйонів гривень. Мирослав Ватащук для IA ZIK з’ясував, скільки бюджетних гривень використали на проїзд начальства на Волині. Далі розповість yes-lutsk.

З цією метою були скеровані запити до райрад, РДА, мерій (міст обласного значення) та регіональних підрозділів центральних органів влади. На жаль, деякі відомства відповіді не надали.

Отож, серед владних інституцій обласного рівня, як і два роки тому, лідирують правоохоронні органи – прокуратура Волині та УСБУ в області. Проїзд керівництва Волинської прокуратури коштував державному бюджету понад 729 тисяч гривень, тобто, удвічі більше, аніж два роки тому.
Також майже вдвічі зросли і видатки на транспортне обслуговування УСБУ у Волинській області – із 352,8 тисячі гривень до понад 682 тисяч.
На третьому місці розташувалося ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області. У цьому управлінні на обслуговування новеньких п’яти автівок використали 416 тисяч гривень.

Транспортне обслуговування керівництва ОДА і Волиньради коштувало бюджету відповідно 161 тис грн. і 101,3 тис грн. Найбільш економними виявилися також правоохоронці. Зокрема, начальник ГУНП в області сам проїздив за рік трохи більш як 10 тисяч гривень, а керівництво облуправління патрульної поліції разом – майже 20 тисяч. Загальна вартість транспортного обслуговування склала більш як 2,7 мільйона гривень.

Щодо РДА, то їх «апетити» порівняно менші. Але «відзначились» у Шацькій РДА. Там протягом 2018 року голова Шацької РДА та його заступники проїздили майже 183,5 тисячі гривень. Друге місце ж посіла Маневицька РДА, яка впродовж року витратила на проїзд начальства 160,3 тисячі гривень. Загальна вартість проїзду начальства із райдержадміністрацій на Волині у 2018 році обійшовся бюджету як мінімум у майже мільйон гривень.

А от щодо Луцької мерії, то вона виявилась доволі економною. Адже, на проїзд секретаря міськради, який виконує обов’язки мера, та заступників міського голови платники податків витратили 136,4 тисячі гривень.

А от найменше на проїзд із бюджету витратили у Володимир-Волинській та Іваничівській райрадах (трохи більш як 20 тис. грн та майже 19,7 тис. грн).

Відтак, упродовж 2018 року на транспортне обслуговування волинських можновладців було витрачено близько 5,4 мільйонів. Найбільше витратили правоохоронні органи та міськради.

статистика

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Під облрадою в Луцьку знову протестують підприємці

У Луцьку під Волинською обласною радою знову зібралися підприємці, аби висловити свій протест, пише "yes-lutsk.com.ua". На цей раз більше...

«Волиньгаз Збут» просить волинян погасити борги, інакше їх чекає суд

Уряд під час карантину заборонив нараховувати пеню та штраф за те, що люди не сплачують комунальні послуги. Як заявляють у газовій службі,...

До відома волинян: для українців збільшують пенсійний вік і вимоги до стажу

Пенсійна реформа – актуальне питання не тільки для волинян, але  для усіх українців. З 2021 року українцям посилюють вимоги до стажу роботи...

Луцька міська рада позиватиметься до суду через карантин вихідного дня

Після того, як уряд запровадив в Україні карантин вихідного дня,  сталося  чимало випадків, коли люди законно або незаконно намагалися обійти обмеження.  Він...

Які курйози сталися на Волині під час голосування

На Волині п’ятнадцятого листопада пройшло повторне голосування за посаду мера Луцька. Громадянська мережа ОПОРА, як завжди, проводила спостереження на різних дільницях, тож...