П’ятниця, 30 Липня, 2021

Скільки бюджетних коштів "проїздили" волинські можновладці

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Суттєво зросли бюджетні видатки на транспортне обслуговування волинських можновладців. Зокрема, у 2016 році платники податків віддали за це 3 мільйони гривень, а от у 2018 – більше 5,4 мільйонів гривень. Мирослав Ватащук для IA ZIK з’ясував, скільки бюджетних гривень використали на проїзд начальства на Волині. Далі розповість yes-lutsk.

З цією метою були скеровані запити до райрад, РДА, мерій (міст обласного значення) та регіональних підрозділів центральних органів влади. На жаль, деякі відомства відповіді не надали.

Отож, серед владних інституцій обласного рівня, як і два роки тому, лідирують правоохоронні органи – прокуратура Волині та УСБУ в області. Проїзд керівництва Волинської прокуратури коштував державному бюджету понад 729 тисяч гривень, тобто, удвічі більше, аніж два роки тому.
Також майже вдвічі зросли і видатки на транспортне обслуговування УСБУ у Волинській області – із 352,8 тисячі гривень до понад 682 тисяч.
На третьому місці розташувалося ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області. У цьому управлінні на обслуговування новеньких п’яти автівок використали 416 тисяч гривень.

Транспортне обслуговування керівництва ОДА і Волиньради коштувало бюджету відповідно 161 тис грн. і 101,3 тис грн. Найбільш економними виявилися також правоохоронці. Зокрема, начальник ГУНП в області сам проїздив за рік трохи більш як 10 тисяч гривень, а керівництво облуправління патрульної поліції разом – майже 20 тисяч. Загальна вартість транспортного обслуговування склала більш як 2,7 мільйона гривень.

Щодо РДА, то їх «апетити» порівняно менші. Але «відзначились» у Шацькій РДА. Там протягом 2018 року голова Шацької РДА та його заступники проїздили майже 183,5 тисячі гривень. Друге місце ж посіла Маневицька РДА, яка впродовж року витратила на проїзд начальства 160,3 тисячі гривень. Загальна вартість проїзду начальства із райдержадміністрацій на Волині у 2018 році обійшовся бюджету як мінімум у майже мільйон гривень.

А от щодо Луцької мерії, то вона виявилась доволі економною. Адже, на проїзд секретаря міськради, який виконує обов’язки мера, та заступників міського голови платники податків витратили 136,4 тисячі гривень.

А от найменше на проїзд із бюджету витратили у Володимир-Волинській та Іваничівській райрадах (трохи більш як 20 тис. грн та майже 19,7 тис. грн).

Відтак, упродовж 2018 року на транспортне обслуговування волинських можновладців було витрачено близько 5,4 мільйонів. Найбільше витратили правоохоронні органи та міськради.

статистика

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...