Вівторок, 2 Березня, 2021

Декларація Тимошенко: ані квартир, ані будинків, ані автівок

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Голова політичної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко оприлюднила свою декларацію за 2017 рік. У ній йдеться, що жінка так і не набула власної нерухомості, а орендує будинок у Козині, що під Києвом, у своєї сестри. Його площа становить 588 квадратних метрів. А також, у ній йдеться й те, що жінка користується 4 суміжними ділянками. Про це пише yes-lutsk, з посиланням на ТСН.

Відтак, задекларовані й дві земельні ділянки, які належать двоюрідній сестрі Тимошенко, Шараповій Тетяні Валеріївні, і згідно з декларацією, перебувають під орендованим будинком.  Дані земельні ділянки мають площу 1500 квадратних метрів та 1862 квадратних метра.

Ще дві ділянки, які межують з об’єктом оренди, володіє тітка нардепа Ульяхіна Антоніна Миколаївна. Вони ж мають загальну площу у 1500 квадратних метрів та 1244 квадратних метра.

Згідно з декларацією, дохід Юлії Тимошенко минулоріч склав 560 тисяч гривень, з них 225,5 тисяч гривень – депутатська заробітна плата.

А от загальний дохід подружжя Тимошенко у 2017 році становив близько 4 млн грн. Адже, її чоловік задекларував 3,4 млн грн від підприємницької діяльності.

Також, лідер «Батьківщини» внесла у декларацію й ювелірні вироби. Зокрема, серед них: сережки з перлинами та коштовним камінням «Мikimoto» , «Chanel» та «Cartier»; кільце з дрібним коштовним камінням «Dinh Van»; підвіска з коштовним камінням «Chopard», та інші коштовності невідомих марок.

Однак, власної нерухомості, транспортних засобів, корпоративних прав у Юлії Тимошенко немає, згідно з декларацією. А от у її чоловіка задекларовано два автомобілі: Mercedes-Benz GL-350 CDI, 2014 року випуску; ГАЗ 14, 1983 року випуску.

Як повідомлялося, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...