Вівторок, 17 Травня, 2022

Декларація Тимошенко: ані квартир, ані будинків, ані автівок

Голова політичної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко оприлюднила свою декларацію за 2017 рік. У ній йдеться, що жінка так і не набула власної нерухомості, а орендує будинок у Козині, що під Києвом, у своєї сестри. Його площа становить 588 квадратних метрів. А також, у ній йдеться й те, що жінка користується 4 суміжними ділянками. Про це пише yes-lutsk, з посиланням на ТСН.

Відтак, задекларовані й дві земельні ділянки, які належать двоюрідній сестрі Тимошенко, Шараповій Тетяні Валеріївні, і згідно з декларацією, перебувають під орендованим будинком.  Дані земельні ділянки мають площу 1500 квадратних метрів та 1862 квадратних метра.

Ще дві ділянки, які межують з об’єктом оренди, володіє тітка нардепа Ульяхіна Антоніна Миколаївна. Вони ж мають загальну площу у 1500 квадратних метрів та 1244 квадратних метра.

Згідно з декларацією, дохід Юлії Тимошенко минулоріч склав 560 тисяч гривень, з них 225,5 тисяч гривень – депутатська заробітна плата.

А от загальний дохід подружжя Тимошенко у 2017 році становив близько 4 млн грн. Адже, її чоловік задекларував 3,4 млн грн від підприємницької діяльності.

Також, лідер «Батьківщини» внесла у декларацію й ювелірні вироби. Зокрема, серед них: сережки з перлинами та коштовним камінням «Мikimoto» , «Chanel» та «Cartier»; кільце з дрібним коштовним камінням «Dinh Van»; підвіска з коштовним камінням «Chopard», та інші коштовності невідомих марок.

Однак, власної нерухомості, транспортних засобів, корпоративних прав у Юлії Тимошенко немає, згідно з декларацією. А от у її чоловіка задекларовано два автомобілі: Mercedes-Benz GL-350 CDI, 2014 року випуску; ГАЗ 14, 1983 року випуску.

Як повідомлялося, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.