Неділя, 22 Травня, 2022

Надія Савченко йде в президенти

Народний депутат Надія Савченко йде в президенти від політичної партії «Суспільно-політична платформа Надії Савченко». На даний час вона перебуває в СІЗО. Далі розповість yes-lutsk, з посиланням на ТСН.

26 січня на з’їзді політичної партії «Суспільно-політична платформа Надії Савченко» повідомили, що висувають кандидатом у президенти Надію Савченко. Зокрема, нагадаємо, що її підозрюють в підготовці теракту у центрі Києва.

Відтак, про це стало відомо завдяки допису на офіційній сторінці громадянської сторінки «Опора» у Фейсбук. Там повідомили, що у програмі кандидатки – зміна політичної системи конституційним шляхом.

Також, розповіли, що рішення прийняли одностайно. Делегати тримали у руках  фрукти гранати та скандували «Свободу Надії Савченко, свободу українським політв‘язням».

До слова, раніше нардепа Надію Савченко звинуватили у змові з екс-керівником центру визволення полонених «Офіцерський корпус» Володимиром Рубаном, затриманим на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції. Він прямував з окупованих територій, і в його вантажі знайшли певну кількість одиниць зброї та боєприпасів. Відтак, переговірнику закидають підготовку терористичного акту та незаконне володіння зброєю.

Зокрема, 22 березня 2018 року Верховна Рада України зняла з Савченко депутатську недоторканність і схвалила її притягнення до кримінальної відповідальності та рішення про арешт.

Її звинувачують у діях спрямованих проти керівництва країни з метою державного перевороту.

23 березня 2018-го Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід для Савченко у вигляді двох місяців перебування під арештом. Згодом, відбулись й обшуки у її квартирі, та допит на поліграфі. Зокрема, 25 жовтня 2018 року суд залишив чинним рішення щодо тримання Савченко під вартою.

Савченко