Вівторок, 23 Лютого, 2021

США готується до введення надзвичайного стану, – CNN

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Білий дім готує проект декларації щодо введення надзвичайного стану вздовж південного кордону країни для Дональда Трампа. Про це повідомляє канал 24, з посиланням на CNN. Далі розповість yes-lutsk.

У США триває тимчасове припинення роботи уряду, так званий “шатдаун”. У четвер законодавці знову не змогли досягнути компромісу – сенат США не підтримав законопроекти і демократів, і республіканців про припинення “шатдауну”.

Відтак, робота уряду США частково припинена з 22 грудня. Сталось це через відсутність бюджетних коштів. Адже, республіканцям і демократам в Конгресі США не вдалося узгодити параметри бюджету, до якого президент США Дональд Трамп хоче включити кошти, задля спорудження стіни на кордоні з Мексикою.

А от, введення надзвичайного стану, якраз таки дозволить Трампу отримати потрібні кошти для спорудження, обійшовши при цьому конгрес. Раніше вже, американський президент неодноразово мав на меті ввести надзвичайний стан в країні, але досі цього не зробив.

У проекті декларації для Трампа йдеться, що величезна кількість іноземців, які незаконно в’їжджають в США кожен день, є прямою загрозою національній безпеці і створють надзвичайний стан в країні.

Зазначається, що адміністрація Трампа шляхом оголошення надзвичайного стану може отримати на будівництво стіни більше 7 мільярдів доларів. Близько 3,6 мільярда можуть бути виділені з грошей, що призначаються на зведення військової інфраструктури, ще 3 мільярди – з фондів Пентагону, 200 мільйонів надасть міністерство внутрішньої безпеки і 681 мільйон доларів виділить Міністерство фінансів.

До слова, у четвер Трамп заявив, що в тому випадку, якщо конгрес не зможе узгодити припинення “шатдауну” він готовий ввести в країні надзвичайний стан.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...