Неділя, 22 Травня, 2022

Зеленський таки позбувся фірми у Росії

Шоумен Володимир Зеленський вийшов зі складу кіпрської компанії  Green Family LTD. Так, кандидат у президенти України надав відповідні документи, які підтвердили цей факт. Про це повідомляє yes-lutsk, з посилання на ТСН.

Саме ця зареєстрована компанія на Кіпрі, являється  власником російської компанії «Грін Філмз», якою й докоряли українському коміку у програмі «Схеми».

Журналісти розповідали, що ця компанія принесла Зеленському близько 13 млн доларів. А от у Зеленського ж пояснювали, що ці кошти є авторським відрахування за зняті фільм ще до початку воєнних дій на сході України.

Володимир Зеленський сказав, що він не хоче бути тим, хто марно обіцяє і не виконує, а також додав:

«Я пообіцяв – я зробив. І мені для цього п’ять років чекати не треба».

Нагадаємо, 17 січня, журналісти програми «Схеми» повідомили, що знайшли у кандидата в президенти Володимира Зеленського три російські компанії, які займаються виробництвом фільмів та телепередач й дотепер. Кінцевими власниками цих трьох компаній вказані Володимир Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлев, Борис і Сергій Шефіри, а також соратник бізнесмена Ігоря Коломойського Тімур Міндіч.

На наступний день, Володимир Зеленський опублікував відео в одній з соціальних мереж, де розповів, що немає ніякого бізнесу в Росії. Так само, як і інші актори «Кварталу – 95». А от юрист «Кварталу» додав, що Зеленський отримує лише кошти за використання продукції, що була виготовлена ще до 2014 року.

До слова, 19 січня, Володимир Зеленський підтвердив те, що є співвласником компанії в Росії, та пообіцяв вийти з неї найближчим часом. Учора, 23 січня, з’явилась інформація, підтверджена відповідними документами, про те, що шоумен таки вийшов з цієї фірми.