Неділя, 22 Травня, 2022

Сьогодні Януковичу винесуть вирок: подробиці судового засідання

Сьогодні, 24 січня, Оболонський суд оголосить остаточний вирок екс-президенту України Віктору Януковичу. Нагадаємо, його звинувачують у державній зраді.

Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на УКРІНФОРМ. Прес-служба суду розмістила відповідне повідомлення на своєму сайті, в ньому йдеться, що у четвер, 24 січня 2019 року, о 9:00 годині, в приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 2-Є у залі судових засідань № 15 відбудеться проголошення вироку у кримінальному провадженні за обвинуваченням Януковича Віктора Федоровича у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 437 КК України.

До слова, Оболонський суд міста Києва ще у травні 2017 року, розпочав розгляд справи про Януковича, за обвинуваченням у скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст. 111 ( державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою змін меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Найголовнішим доказом, є лист Віктора Януковича до Володимира Путіна із проханням ввести війська на територію України.

За останніми данними, станом на 11:00, суддя все-таки вважає, що усіх доказів достатньо задля визнання провини Януковича у державній зраді. Про це повідомляє «УНІАН» . Оболонський райсуд Києва вважає достатніми докази провини екс-президента Віктора Януковича з приводу держзради і пособництва у веденні агресивної війни.
До слова, на самому судовому засіданні Віктор Янукович не був присутній, відповідно,можливістю останнього слова – не скористався.

Оголошення вироку триває. Як повідомила прес-секретар Оболонського райсуду Києва Інна Свинаренко, на даний момент суд ще не визнав екс-президента України Віктора Януковича винним за жодною статтею Кримінального кодексу, які інкримінує йому прокуратура у справі про державну зраду.