Неділя, 22 Травня, 2022

Святослав Вакарчук йде в політику

Святослав Вакарчук офіційно заявив про свій намір піти у політику.

«Я у справі» – заявив співак.

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на ТСН. Відтак, про такий сміливий крок фронтмена гурту «Океан Ельзи» стало відомо під час його виступу, що відбувався у Лондоні на заході Real changes in Ukraine – a must for a successful future від Українського інституту.

Співак розповів, що відтепер він «у справі», і більше ми зможемо дізнатись про його наміри уже в найближчий час. Він  також повідомив й те, що надзвичайно хоче привести у політику якомога більше нових осіб. А також, додав, що влада його, як така, не цікавить.

Святослав Вакарчук сказав, що тягне його у політику, через розчарування у нинішньому, політичному стані України. З слів співака, йому просто нестерпно споглядати усі ці лиця з рекламних щитків Києва.

Він не вірить у силу революції, адже такі дії «не дають стійких рішень», а прагне бачити в Україні нових лідерів.

До слова, раніше, співак закликав до адекватної оцінки дій російських військових, щодо наших моряків. Він зазначав, що вважає, що більше не залишилось місця для неоднозначності.

Фронтмент гурту «Океан Ельзи» раніше закликав міжнародну спільноту негайно дати чітку і однозначну оцінку Російська агресія проти України та можливий воєнний стан. Усе, що відомо про напружену ситуацію акту прямої агресії Росії проти України, що стався 25 листопада 2018 року в Керченській протоці.

Раніше, кандидат у президенти від партії «Самопоміч»  Андрій Садовий допустив об’єднання із іншими кандидатом Анатолієм Гриценко та співаком Святославом Вакарчуком напередодні парламентських виборів 2019 року.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук – український рок-музикант, поет, автор пісень, політичний діяч.