П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Вибори Президента у Луцьку: коли лучани отримають запрошення та перелік виборчих дільниць

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Усі лучани до 25 березня отримають запрошення на голосування на вибори Президента України. Далі розповість yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини.

Про це стало відомо 22 січня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Луцьк відноситься до 22 виборчого округу, про це розповіла Наталія Гальченко, керівниця відділу Державного реєстру виборців. А також, додала, що голосування на виборах президента 31 березня 2019 року пройде на виборчих дільницях, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії. Таких постійних виборчих дільниць у місті Луцьку – 83, із них 74 – звичайні, 9 – спеціальні. Також окружною виборчою комісією буде створена виборча дільниця на тимчасовій основі в державній установі «Луцький слідчий ізолятор» за поданням виконкому.

Також, зі слів Наталії Гальченко, виборчих дільниць у Луцьку 69 – великих (до 2500 виборців), 6 – середніх (до 1500 виборців) і 9 – малих (до 500 виборців).

Зазнали змін і деякі виборчі дільниці. Відтак, ліквідовано постійну виборчу дільницю у Волинській психіатричній лікарні № 1. Натомість утворено виборчі дільниці в Луцькому районі та ліцеї № 27.

Посадовиця закликала виборців, які проживають за адресами Привокзальної, Федорова, Завокзального району, 55 мійкрорайону, в районі ЗОШ №10 та №19, бути особливо уважними щодо свого місця голосування. Адже, воно може змінитися.

Зокрема, ознайомитися детальніше з номером, описом меж, місцезнаходження для голосування, можна на сайті Луцької міської ради або ж на сайті Державного реєстру виборців.

Також, Наталія Гальченко розповіла, що на період виборів можна змінити власне місце голосування. Задля цього потрібно звернутись у відділ ведення реєстру до 25 березня. При собі потрібно мати паспорт, і особисто написати та подати відповідну заяву, додавши до неї всі необхідні для цього документи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...