П’ятниця, 30 Липня, 2021

Вибори Президента у Луцьку: коли лучани отримають запрошення та перелік виборчих дільниць

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Усі лучани до 25 березня отримають запрошення на голосування на вибори Президента України. Далі розповість yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини.

Про це стало відомо 22 січня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Луцьк відноситься до 22 виборчого округу, про це розповіла Наталія Гальченко, керівниця відділу Державного реєстру виборців. А також, додала, що голосування на виборах президента 31 березня 2019 року пройде на виборчих дільницях, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії. Таких постійних виборчих дільниць у місті Луцьку – 83, із них 74 – звичайні, 9 – спеціальні. Також окружною виборчою комісією буде створена виборча дільниця на тимчасовій основі в державній установі «Луцький слідчий ізолятор» за поданням виконкому.

Також, зі слів Наталії Гальченко, виборчих дільниць у Луцьку 69 – великих (до 2500 виборців), 6 – середніх (до 1500 виборців) і 9 – малих (до 500 виборців).

Зазнали змін і деякі виборчі дільниці. Відтак, ліквідовано постійну виборчу дільницю у Волинській психіатричній лікарні № 1. Натомість утворено виборчі дільниці в Луцькому районі та ліцеї № 27.

Посадовиця закликала виборців, які проживають за адресами Привокзальної, Федорова, Завокзального району, 55 мійкрорайону, в районі ЗОШ №10 та №19, бути особливо уважними щодо свого місця голосування. Адже, воно може змінитися.

Зокрема, ознайомитися детальніше з номером, описом меж, місцезнаходження для голосування, можна на сайті Луцької міської ради або ж на сайті Державного реєстру виборців.

Також, Наталія Гальченко розповіла, що на період виборів можна змінити власне місце голосування. Задля цього потрібно звернутись у відділ ведення реєстру до 25 березня. При собі потрібно мати паспорт, і особисто написати та подати відповідну заяву, додавши до неї всі необхідні для цього документи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...