Вівторок, 2 Березня, 2021

Вибори Президента у Луцьку: коли лучани отримають запрошення та перелік виборчих дільниць

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Усі лучани до 25 березня отримають запрошення на голосування на вибори Президента України. Далі розповість yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини.

Про це стало відомо 22 січня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Луцьк відноситься до 22 виборчого округу, про це розповіла Наталія Гальченко, керівниця відділу Державного реєстру виборців. А також, додала, що голосування на виборах президента 31 березня 2019 року пройде на виборчих дільницях, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії. Таких постійних виборчих дільниць у місті Луцьку – 83, із них 74 – звичайні, 9 – спеціальні. Також окружною виборчою комісією буде створена виборча дільниця на тимчасовій основі в державній установі «Луцький слідчий ізолятор» за поданням виконкому.

Також, зі слів Наталії Гальченко, виборчих дільниць у Луцьку 69 – великих (до 2500 виборців), 6 – середніх (до 1500 виборців) і 9 – малих (до 500 виборців).

Зазнали змін і деякі виборчі дільниці. Відтак, ліквідовано постійну виборчу дільницю у Волинській психіатричній лікарні № 1. Натомість утворено виборчі дільниці в Луцькому районі та ліцеї № 27.

Посадовиця закликала виборців, які проживають за адресами Привокзальної, Федорова, Завокзального району, 55 мійкрорайону, в районі ЗОШ №10 та №19, бути особливо уважними щодо свого місця голосування. Адже, воно може змінитися.

Зокрема, ознайомитися детальніше з номером, описом меж, місцезнаходження для голосування, можна на сайті Луцької міської ради або ж на сайті Державного реєстру виборців.

Також, Наталія Гальченко розповіла, що на період виборів можна змінити власне місце голосування. Задля цього потрібно звернутись у відділ ведення реєстру до 25 березня. При собі потрібно мати паспорт, і особисто написати та подати відповідну заяву, додавши до неї всі необхідні для цього документи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...