П’ятниця, 30 Липня, 2021

Цікаві факти про Зеленського: відносини з Коломойським та ще один політик з «Кварталу» ?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Зовсім нещодавно, керівник студії «Квартал-95»  відповів на усі актуальні запитання в інтерв’ю «Українській правді». Далі розповість yes-lutsk.

Вперше, Володимир Зеленський дав розгорнуте інтерв’ю, щодо своїх намірів стати главою держави, а також, відповів на інші, хвилюючі українців запитання.

Отож, актор спростував будь-які чутки про фінансування своєї команди Ігорем Коломойським. Він також відповів, що немає ніяких дружніх стосунків з ним – лише робочі моменти. А також, додав, що Коломойський винен йому не маленьку суму, за трансляцію «Вечірнього Кварталу» на 1+1. Адже, трансляція однієї години шоу вартує 50-60 тис. доларів.

Щодо суттєвої підтримки з боку телеканала 1+1, Володимир відповів, що це не справа рук Коломойського, а звичайний піар їхнього продукту задля рейтингів. Також, актор розповів, що увесь колектив телеканалу знає його доволі добре, та розуміє, що він чесна та щира людина, яка виключно своєю працею заробила такі кошти.

Фінансувати ж його команду допомагають близькі друзі та особисті накопичення. Зеленський додав, що ніхто на нього не може повпливати.

Також, цікавим моментом інтерв’ю стала фраза Володимира, щодо ще одного «таємного» актора «Вечірнього Кварталу», який також ніби-то має намір піти у політику. Він не розповів про кого саме йде мова, а лише відповів:

«Один человек хочет. Это будет сюрприз. Но он хочет. Он.»

Володимир додав, що як тільки ця людина вирішить остаточно, то сама про це повідомить. А поки, це буде не чесно.

Стало відомо й те, що після виходу Зеленського з «Вечірнього Кварталу» очолювати її будуть скоріше за все трійка акторів – Женя, Олена та Саша.

Очолює нині рух «Слуга Народу» Іван Баканов, який є головним юристом студії «Квартал-95». Зеленський додав, що провів з ним своє дитинство, а тому рівень довіри надзвичайно високий.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...