Четвер, 25 Лютого, 2021

Цікаві факти про Зеленського: відносини з Коломойським та ще один політик з «Кварталу» ?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Зовсім нещодавно, керівник студії «Квартал-95»  відповів на усі актуальні запитання в інтерв’ю «Українській правді». Далі розповість yes-lutsk.

Вперше, Володимир Зеленський дав розгорнуте інтерв’ю, щодо своїх намірів стати главою держави, а також, відповів на інші, хвилюючі українців запитання.

Отож, актор спростував будь-які чутки про фінансування своєї команди Ігорем Коломойським. Він також відповів, що немає ніяких дружніх стосунків з ним – лише робочі моменти. А також, додав, що Коломойський винен йому не маленьку суму, за трансляцію «Вечірнього Кварталу» на 1+1. Адже, трансляція однієї години шоу вартує 50-60 тис. доларів.

Щодо суттєвої підтримки з боку телеканала 1+1, Володимир відповів, що це не справа рук Коломойського, а звичайний піар їхнього продукту задля рейтингів. Також, актор розповів, що увесь колектив телеканалу знає його доволі добре, та розуміє, що він чесна та щира людина, яка виключно своєю працею заробила такі кошти.

Фінансувати ж його команду допомагають близькі друзі та особисті накопичення. Зеленський додав, що ніхто на нього не може повпливати.

Також, цікавим моментом інтерв’ю стала фраза Володимира, щодо ще одного «таємного» актора «Вечірнього Кварталу», який також ніби-то має намір піти у політику. Він не розповів про кого саме йде мова, а лише відповів:

«Один человек хочет. Это будет сюрприз. Но он хочет. Он.»

Володимир додав, що як тільки ця людина вирішить остаточно, то сама про це повідомить. А поки, це буде не чесно.

Стало відомо й те, що після виходу Зеленського з «Вечірнього Кварталу» очолювати її будуть скоріше за все трійка акторів – Женя, Олена та Саша.

Очолює нині рух «Слуга Народу» Іван Баканов, який є головним юристом студії «Квартал-95». Зеленський додав, що провів з ним своє дитинство, а тому рівень довіри надзвичайно високий.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...