П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Дубняк заявив, що Порошенко дав команду залякати Облраду та волинян: обшуки вже розпочались

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Керуючий справами виконавчого апарату Волинської обласної ради Дмитро Дубняк заявив, що найближчим часом слід очікувати «кіно» від Порошенка.

«Ми не боїмося тепе о «ПОП»!» – написав Дмитро Дубняк.

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини.

У заяві Дмитра Олександровича йшлось, що після невдалого «Томос-туру» у Волинську область, після розуміння про те, як насправді ставляться волиняни до провальної політики і пустопорожніх обіцянок Президента, після жорсткої позиції Облради по відстоюванню бюджету області для жителів області, а не для розкрадання варягами в генеральських погонах з Києва, Порошенко дав команду силовикам залякати Волинську обласну раду і волинян, провести обшуки та відкрити кримінальні впровадження по комунальних підприємствах. Її опублікували на сайті Волинської Обласної ради.

Слід додати, що станом на 12:00 годину, поточного дня, обшуки розпочали у КП «ВОЛИНЬПРИРОДРЕСУРС» а також, у особистому помешканні очільника підприємства – Василя Столяра.  

Обшуки проводить столичне СБУ, але жодних подробиць не повідомляють. Так, старший слідчий СБУ Павло Чурсін розповів, що згідно з ухвалою Печерського районного суду міста Києва, прокурори та слідчі отримали дозвіл на вилучення будь-яких матеріалів, пов’язаних з діяльністю КП «Волиньприродресурс».

Щодо особистого помешкання Василя Столяра, то відомо, що біля будинку знаходяться декілька автомобілів, один з яких на іноземній реєстрації.
Самого ж очільника КП «ВОЛИНЬПРИРОДРЕСУРС» вдома немає, натомість, у будинку знаходиться його дружина з немовлям. Поблизу будинку ходить невідомий чоловік, який не назвав ані своє ім’я, ані посаду, але заявив, що у помешканні тривають обшуки.

«Сьогоднішні обшуки в облраді – це черговий тиск на роботу «Волиньприродресурсу». Відбуваються слідчі дії за участю працівників СБУ у Волинській та Київській областях.
Згідно з ухвалою суду вилучаються документи, зокрема оригінали рішень, протоколів, копії інших документів» – прокоментував Дмитро Дубняк.

Фото ілюстративне.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...