П’ятниця, 30 Липня, 2021

Дубняк заявив, що Порошенко дав команду залякати Облраду та волинян: обшуки вже розпочались

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Керуючий справами виконавчого апарату Волинської обласної ради Дмитро Дубняк заявив, що найближчим часом слід очікувати «кіно» від Порошенка.

«Ми не боїмося тепе о «ПОП»!» – написав Дмитро Дубняк.

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини.

У заяві Дмитра Олександровича йшлось, що після невдалого «Томос-туру» у Волинську область, після розуміння про те, як насправді ставляться волиняни до провальної політики і пустопорожніх обіцянок Президента, після жорсткої позиції Облради по відстоюванню бюджету області для жителів області, а не для розкрадання варягами в генеральських погонах з Києва, Порошенко дав команду силовикам залякати Волинську обласну раду і волинян, провести обшуки та відкрити кримінальні впровадження по комунальних підприємствах. Її опублікували на сайті Волинської Обласної ради.

Слід додати, що станом на 12:00 годину, поточного дня, обшуки розпочали у КП «ВОЛИНЬПРИРОДРЕСУРС» а також, у особистому помешканні очільника підприємства – Василя Столяра.  

Обшуки проводить столичне СБУ, але жодних подробиць не повідомляють. Так, старший слідчий СБУ Павло Чурсін розповів, що згідно з ухвалою Печерського районного суду міста Києва, прокурори та слідчі отримали дозвіл на вилучення будь-яких матеріалів, пов’язаних з діяльністю КП «Волиньприродресурс».

Щодо особистого помешкання Василя Столяра, то відомо, що біля будинку знаходяться декілька автомобілів, один з яких на іноземній реєстрації.
Самого ж очільника КП «ВОЛИНЬПРИРОДРЕСУРС» вдома немає, натомість, у будинку знаходиться його дружина з немовлям. Поблизу будинку ходить невідомий чоловік, який не назвав ані своє ім’я, ані посаду, але заявив, що у помешканні тривають обшуки.

«Сьогоднішні обшуки в облраді – це черговий тиск на роботу «Волиньприродресурсу». Відбуваються слідчі дії за участю працівників СБУ у Волинській та Київській областях.
Згідно з ухвалою суду вилучаються документи, зокрема оригінали рішень, протоколів, копії інших документів» – прокоментував Дмитро Дубняк.

Фото ілюстративне.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...