Вівторок, 2 Березня, 2021

Дубняк заявив, що Порошенко дав команду залякати Облраду та волинян: обшуки вже розпочались

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Керуючий справами виконавчого апарату Волинської обласної ради Дмитро Дубняк заявив, що найближчим часом слід очікувати «кіно» від Порошенка.

«Ми не боїмося тепе о «ПОП»!» – написав Дмитро Дубняк.

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини.

У заяві Дмитра Олександровича йшлось, що після невдалого «Томос-туру» у Волинську область, після розуміння про те, як насправді ставляться волиняни до провальної політики і пустопорожніх обіцянок Президента, після жорсткої позиції Облради по відстоюванню бюджету області для жителів області, а не для розкрадання варягами в генеральських погонах з Києва, Порошенко дав команду силовикам залякати Волинську обласну раду і волинян, провести обшуки та відкрити кримінальні впровадження по комунальних підприємствах. Її опублікували на сайті Волинської Обласної ради.

Слід додати, що станом на 12:00 годину, поточного дня, обшуки розпочали у КП «ВОЛИНЬПРИРОДРЕСУРС» а також, у особистому помешканні очільника підприємства – Василя Столяра.  

Обшуки проводить столичне СБУ, але жодних подробиць не повідомляють. Так, старший слідчий СБУ Павло Чурсін розповів, що згідно з ухвалою Печерського районного суду міста Києва, прокурори та слідчі отримали дозвіл на вилучення будь-яких матеріалів, пов’язаних з діяльністю КП «Волиньприродресурс».

Щодо особистого помешкання Василя Столяра, то відомо, що біля будинку знаходяться декілька автомобілів, один з яких на іноземній реєстрації.
Самого ж очільника КП «ВОЛИНЬПРИРОДРЕСУРС» вдома немає, натомість, у будинку знаходиться його дружина з немовлям. Поблизу будинку ходить невідомий чоловік, який не назвав ані своє ім’я, ані посаду, але заявив, що у помешканні тривають обшуки.

«Сьогоднішні обшуки в облраді – це черговий тиск на роботу «Волиньприродресурсу». Відбуваються слідчі дії за участю працівників СБУ у Волинській та Київській областях.
Згідно з ухвалою суду вилучаються документи, зокрема оригінали рішень, протоколів, копії інших документів» – прокоментував Дмитро Дубняк.

Фото ілюстративне.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...