Субота, 19 Вересня, 2020

В Україну будуть постачати бойові ударні безпілотники з Туреччини

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Президент України Петро Порошенко повідомив, що за його дорученням, з Туреччиною підписали контракт на постачання Україні бойових ударних безпілотників.

Про це стало відомо під час зустрічі з представниками влади, громадськості та бізнесу, у Ківерцях, 15 січня. Пише yes-lutsk, з посиланням на Волинь24.

«Нещодавно в Туреччині ми отримали не лише Томос. За моїм дорученням був підписаний контракт на постачання нам бойових ударних безпілотників», – сказав Петро Порошенко.

Також, Президент додав, що у перші два роки його керівництва існувало світове ембарго на постачання до нашої країни летальної зброї (ніхто її нам не продавав).

Він розповів, що лише зараз може зізнатись про такі факти. Протягом цих двох років, наша країна боронила свої кордони лише силою свого оборонно-промислового комплексу. А зараз, Україна отримує комплектуючі ракети, комплектуючі високоточні боєприпаси, проводить випробування крилатих ракет та модернізацію літаків, ударних безпілотників. Все це – завдяки плідній співпраці з партнерами.
Петро Порошенко, також підсумував, що наші воїни воювали зі зброєю 20 століття, лише на ентузіазмі та любові до своєї країни, проти другої за потужністю, армією у світі.  

Бойові ударні безпілотники, які нам постачатиме Турція, будуть оперативного, тактичного рівня, високотехнологічних характеристик. Можуть бути доозброєні, ще біль високоточним озброєнням, задля знищення бронетехніки, інженерних, фортифікаційних споруд. Також, можуть використовуватись і для враження морських цілей.

Президент також додав, що Україна в найшвидші терміни, не просто відновила армію, але й фактично збудувала нову.

Оцінюючи потенціал Збройних сил України, Президент наголосив, що наша армія здатна гідно протистояти агресору і цілком може боронити українську землю.

Також, він пообіцяв, що до 2020 року Збройні сили України будуть зорганізовані і діяти за стандартами НАТО, як це передбачено законом про національну безпеку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Команда Покровського обганяє “Слугу народу” і наздоганяє “Європейську Солідарність”

Місцеві вибори вже практично “на носі” і соціологи вже роблять прогнози на те, що можна очікувати від них, пише сайт yes-lutsk. Нещодавно...

Волинь – лідер за кількістю передвиборчих порушень

Вибори вже зовсім незабаром і політики розгорнули активну боротьбу за керівні посади, пише сайт yes-lutsk. Подекуди передвиборчі перегони сягають апогею і навіть...

Андрій Покровський звернувся до лучан з нагоди Дня міста

Вже найближчими вихідними лучани будуть відзначати День міста, пише сайт yes-lutsk. Тож з нагоди цього свята напередодні лідер команди Громадського руху “Свідомі”...

Журналіст балотується у мери Ковеля: хто він?

Ігор Чайка - журналіст із тридцятирічним досвідом роботи, уродженець міста Ковель вирішив боротися за можливість стати очільником Ковельської територіальної громади. Для Ігоря...

Підгайцівська ОТГ – друга у всеукраїнському рейтингу громад за фінансовою спроможністю

На підставі даних, які опублікували Міністерство фінансів України, Державна казначейська служба України, Державна статистична служба України, а також даних веб-поталу openbudget.gov.ua експерти...