П’ятниця, 13 Травня, 2022

В Україну будуть постачати бойові ударні безпілотники з Туреччини

Президент України Петро Порошенко повідомив, що за його дорученням, з Туреччиною підписали контракт на постачання Україні бойових ударних безпілотників.

Про це стало відомо під час зустрічі з представниками влади, громадськості та бізнесу, у Ківерцях, 15 січня. Пише yes-lutsk, з посиланням на Волинь24.

«Нещодавно в Туреччині ми отримали не лише Томос. За моїм дорученням був підписаний контракт на постачання нам бойових ударних безпілотників», – сказав Петро Порошенко.

Також, Президент додав, що у перші два роки його керівництва існувало світове ембарго на постачання до нашої країни летальної зброї (ніхто її нам не продавав).

Він розповів, що лише зараз може зізнатись про такі факти. Протягом цих двох років, наша країна боронила свої кордони лише силою свого оборонно-промислового комплексу. А зараз, Україна отримує комплектуючі ракети, комплектуючі високоточні боєприпаси, проводить випробування крилатих ракет та модернізацію літаків, ударних безпілотників. Все це – завдяки плідній співпраці з партнерами.
Петро Порошенко, також підсумував, що наші воїни воювали зі зброєю 20 століття, лише на ентузіазмі та любові до своєї країни, проти другої за потужністю, армією у світі.  

Бойові ударні безпілотники, які нам постачатиме Турція, будуть оперативного, тактичного рівня, високотехнологічних характеристик. Можуть бути доозброєні, ще біль високоточним озброєнням, задля знищення бронетехніки, інженерних, фортифікаційних споруд. Також, можуть використовуватись і для враження морських цілей.

Президент також додав, що Україна в найшвидші терміни, не просто відновила армію, але й фактично збудувала нову.

Оцінюючи потенціал Збройних сил України, Президент наголосив, що наша армія здатна гідно протистояти агресору і цілком може боронити українську землю.

Також, він пообіцяв, що до 2020 року Збройні сили України будуть зорганізовані і діяти за стандартами НАТО, як це передбачено законом про національну безпеку.