Субота, 31 Липня, 2021

В Україну будуть постачати бойові ударні безпілотники з Туреччини

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Президент України Петро Порошенко повідомив, що за його дорученням, з Туреччиною підписали контракт на постачання Україні бойових ударних безпілотників.

Про це стало відомо під час зустрічі з представниками влади, громадськості та бізнесу, у Ківерцях, 15 січня. Пише yes-lutsk, з посиланням на Волинь24.

«Нещодавно в Туреччині ми отримали не лише Томос. За моїм дорученням був підписаний контракт на постачання нам бойових ударних безпілотників», – сказав Петро Порошенко.

Також, Президент додав, що у перші два роки його керівництва існувало світове ембарго на постачання до нашої країни летальної зброї (ніхто її нам не продавав).

Він розповів, що лише зараз може зізнатись про такі факти. Протягом цих двох років, наша країна боронила свої кордони лише силою свого оборонно-промислового комплексу. А зараз, Україна отримує комплектуючі ракети, комплектуючі високоточні боєприпаси, проводить випробування крилатих ракет та модернізацію літаків, ударних безпілотників. Все це – завдяки плідній співпраці з партнерами.
Петро Порошенко, також підсумував, що наші воїни воювали зі зброєю 20 століття, лише на ентузіазмі та любові до своєї країни, проти другої за потужністю, армією у світі.  

Бойові ударні безпілотники, які нам постачатиме Турція, будуть оперативного, тактичного рівня, високотехнологічних характеристик. Можуть бути доозброєні, ще біль високоточним озброєнням, задля знищення бронетехніки, інженерних, фортифікаційних споруд. Також, можуть використовуватись і для враження морських цілей.

Президент також додав, що Україна в найшвидші терміни, не просто відновила армію, але й фактично збудувала нову.

Оцінюючи потенціал Збройних сил України, Президент наголосив, що наша армія здатна гідно протистояти агресору і цілком може боронити українську землю.

Також, він пообіцяв, що до 2020 року Збройні сили України будуть зорганізовані і діяти за стандартами НАТО, як це передбачено законом про національну безпеку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...